برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استاداسدی: هاشم ورژن جدید من است!

شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۲۱:۰۵ — آی اسپرت

علی‌اکبر استاداسدی یکی از مدافعان سابق فوتبال کشورمان از گل به خودی احتمالی آرژانتینی‌ها مقابل ایران استقبال می‌کند! گفت‌وگو با علی‌اکبر استاداسدی را می‌خوانید

علی‌اکبر استاداسدی

تیم‌ملی باید با آرژانتین دیدار کند. این بازی را چطور می‌بینید؟
به نظر من آرژانتین یک تیم متحد است که کار گروهی در اولویت کاری‌اش قرار دارد. این تیم متکی به یک بازیکن نیست و به‌طور کلی برای مقابله با این تیم باید گروهی بازی کنیم تا بتوانیم نتیجه‌ای آبرومندانه کسب کنیم.

به نظر شما بیک‌زاده می‌تواند مسی را مهار کند؟
هاشم بازیکن قلدر و خوبی است اما به ‌هر حال این ‌هاشم است و آن یکی مسی! امیدوارم بتواند او را مهار کند، در‌ سال ۹۸ ما هم با بچه‌ها شوخی می‌کردیم که اگر به برزیل خوردیم، علی‌اکبر رونالدو را مهار می‌کند!

گل به خودی‌های شما در حافظه همگان نقش بسته است، به نظر شما در تیم کنونی چه کسی احتمال دارد به خودمان گل بزند؟
(با خنده) آن گل به خودی‌ها یادگاری است و همه به یاد دارند! به نظر من، بیک‌زاده کسی است که شاید به تیم ایران گل به خودی بزند. ‌هاشم ورژن جدید من است.

به نظر شما در آرژانتین هم کسی هست که گل به خودی بزند؟
امیدوارم یکی در این تیم پیدا شود که در بازی مقابل ایران یک گل به خودشان بزند و حداقل با این اتفاق یک نتیجه خوب مقابل این تیم بگیریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391