برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دلایل بن‌بست مذاکره هدایتی و وزارت ورزش بر سر پرسپولیس

یکشنبه، ۴ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۵۳ — ایسنا

دلایل به بن‌بست رسیدن مذاکره هدایتی با وزارت ورزش و جوانان اعلام شد.

حسین   هدایتی

حسین هدایتی در مذاکراتی با وزارت ورزش و جوانان داشت خواستار در اختیار گرفتن پرسپولیس و پرداخت هزینه‌های سرخپوشان بود. مالک باشگاه استیل‌آذین به همین دلیل چند جلسه متوالی با مسئولان وزارت ورزش برگزار کرد اما در نهایت به خاطر برخی شروط‌، با وزارت ورزش آن هم پس از مکتوب شدن قرارداد به توافق نرسید.

هدایتی در مورد انتخاب اعضای هیأت مدیره و مدیرعامل به وزارت ورزش اعلام کرد که هیأت مدیره قدرتمند و مدیرعامل باید با نظر آرا و توافق اعضای هیأت مدیره و نظر وزارت ورزش انتخاب شود تا بتوان مشکلات را از پیش رو برداشت: «من با این شرایط موافق بودم کل هزینه‌های یک فصل پرسپولیس را بدون این که این تیم به مشکل بخورد پرداخت کنم اما وزارت ورزش نظر مخالفی داد. آنها اعلام کردند که هیأت مدیره و مدیرعامل را خودشان انتخاب می‌کنند و هدایتی فقط در هیأت مدیره حضور داشته باشد و هزینه‌های پرسپولیس را بدهد.»

این موضوع باعث شد تا هدایتی با این شرط عجیب وزارتی‌ها مخالفت کند و به همین دلیل اعلام کرد در صورتی با وزارت ورزش به توافق خواهد رسید تا همه چیز طبق توافق انجام شود نه به صورت یک‌طرفه و در صورتی هزینه می‌کند که در انتخاب مدیرعامل و هیأت مدیره دو طرف به توافق قطعی برسند.

هدایتی معتقد است که در صورتی هزینه‌ها را پرداخت می‌کند که با نظر هیات مدیره اختیار تام داشته باشد تا مشکل و درگیری بین اعضا مثل همیشه به وجود نیاید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391