برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بازتاب ورود تیم ملی فوتبال ایران به سائو پولو در رسانه های برزیل

چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۲۲:۲۲ — ایرنا

ورود تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران به سائوپولو بازتاب گسترده در رسانه‌ها برزیل میزبان جام جهانی سال ۲۰۱۴ داشته است.

روزنامه ˈفولیاˈ در خبری با تیتر ˈتیم ایران وارد سائو پائولو شدˈ ، نوشت : تیم منتخب ایران ساعت ۱۶ و ۴۰ دقیقه به وقت محلی وارد فرودگاه ˈکومبیکاˈ در شهر ˈگارولیوسˈ واقع در ایالت سائو پائولو شد.

این روزنامه افزود :بازیکنان و همراهان مستقیما از هواپیما داخل اتوبوس شدند ، فقط ˈکی روشˈ با اکیپ تلویزیونی مصاحبه انجام داد و مسیر حرکت تیم تحت پوشش امنیتی پلیس های نظامی ، فدرال ، راه و ارتش قرار داشته است

این روزنامه افزود: روز چهارشنبه تیم ایران تمرینات خود را در ˈکوریچیناسˈ واقع در شرق شهر سائو پائولو آغاز خواهد کرد.

شبکه تلویزیونی ˈگلوبوˈ با عنوان ˈتیم ایران با مشایعت ۲۰ پلیس در هتل ˈسزار پارکˈ ( نزدیکی فرودگاه به فاصله ۶ دقیقه ) مستقر شدˈ، خبر ورود تیم ایران را منتشر کرد.

این شبکه تلویزیونی با اعلام این که محل تمرینات در کورینچیناس در نزدیکی هتل قراردارد ، افزود:تیم آمریکا کشوری که با ایران روابط دیپلماتیک ندارد، در فاصله ۲۹ کیلومتری تیم ایرانی در همین شهر اسکان خواهد داشت.

گلوبو یاد آوری کرد که سائوپائولو پذیرای تیم های ۱۵ کشور از ۳۲ تیم کشورهای راه یافته به بازی های جام جهانی است.

ˈجیلرمو کاسترو آلمیدا ˈ مدیر هماهنگ کننده مراکز امنیتی برزیل به این شبکه تلویزیونی گفت :تدابیر امنیتی وسیعی برای حفاظت از تیم‌ها به اجرا گذاشته شده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391