برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ایراندوست: باید به مربیان داخلی فرصت و امکانات داد

جمعه، ۲۳ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۴۳ — ایسنا

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی می‌گوید اگر امکانات و فرصت کافی در اختیار مربیان داخلی قرار گیرد می‌توانند به رشد فوتبال ایران کمک کنند.

نصرت ایران دوست در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال ملوان، اظهار کرد: در این فصل باشگاه کار سختی را داشت، ۱۷ تن از بازیکنان قراردادشان تمام شده بود و تمدید قرارداد آنها کار دشواری بود.

او ادامه داد: ما با نفراتی که مدنظر داشتیم صحبت کردیم و با چند تن از آنها نظیر مازیار زارع، سید جلال رافخایی و احمد آهی توافق کردیم. البته راه برای کسانی که می‌خواستند تیم را ترک کنند نیز باز بود و فشاری به آنها نیاوردیم.

ایراندوست در در مورد تغییر و تحولات در مدیریت باشگاه ملوان بندر انزلی نیز، خاطر نشان کرد: من چندان وارد جزئیات این اتفاقات نشدم. وظیفه اصلی من در بخش فنی است و این تغییرات در فعالیت من خللی ایجاد نکرد.

او در بخش دیگری از صحبت‌های خود در مورد تیم ملی فوتبال ایران نیز، اظهار کرد: خو‌شبختا‌نه کی‌روش به صورت کامل به تیم اشراف دارد و قطعا در جام جهانی بازی‌های متفاوت از آنچه را که دیده‌ایم از تیم ملی شاهد خواهیم بود.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با بیان این که همه باید در مورد تیم ملی واقع بین باشیم، تصریح کرد: نباید فراموش کنیم که در جام جهانی با سه تیم قدرتمند همگروه هستیم و با آن که همه ما تیم ملی خود را دوست داریم ، ولی باید آماده رویایی با این سه تیم قوی باشیم.

او در مورد صحبت‌های مطرح شده درباره تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش نیز گفت: همان طور که مربیان غیر ایرانی وقتی وارد فوتبال ما می‌شوند مورد حمایت قرار می‌گیرند و به آنها کمک می‌شود باید همین امکانات نیز در اختیار مربیان داخلی هم قرار گیرد.

ایراندوست تصریح کرد: مطمئن باشید اگر امکانات و فرصت کافی در اختیار مربیان داخلی باشد، می‌توانند به رشد فوتبال ایران کمک کنند. مربیان ایراین با فوتبال آشنا هستند و بر خلاف آنچه که گفته می‌شود همه مربیان ایران سنتی نیستند.

او خاطر نشان کرد: ما مربیانی را داریم که اتفاقات به روز هستند و می‌توانند به خوبی تیم ملی را اداره کنند، به شرط این که امکانات و فرصت کافی در اختیار آنها قرار گیرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391