برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جهانگیری: نگاه دولت یازدهم به تیم ملی فوتبال در جام جهانی حمایتی است

سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۴۷ — فارس

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: نگاه دولت یازدهم از تیم ملی فوتبال در جام جهانی برزیل نگاه حمایتی است.

به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور در دیدار با محمود گودرزی وزیر ورزش در نهاد ریاست جمهوری گفت: حضور تیم ملی ایران در جام جهانی موجب سربلندی و نشانی از موفقیت فوتبال ایران در عرصه جهانی است.

جهانگیری افزود: نگاه دولت یازدهم به تیم ملی فوتبال در جام جهانی حمایت کامل است و امیدوارم در بازی های تیم ملی فرهنگ ایرانی و منش پهلوانی هم به بهترین شکل به نمایش گذاشته شود.

معاون اول رئیس جمهور همچنین تشکیل شورای عالی ورزش را مورد تاکید قرارداد و گفت: در اولین فرصت این شورا برای رسیدگی به مسائل مهم ورزش کشور و به ویژه حضور قدرتمند ایران در بازی های آسیایی اینچون تشکیل شود.

گودرزی وزیر ورزش و جوانان نیز در این دیدار با تشکر از توجه ویژه معاون اول رییس جمهور نسبت به تیم ملی فوتبال و ورزشکاران گفت: وزارت ورزش و جوانان با تشکیل ستاد هماهنگی و پشتیبانی از تیم ملی در جام جهانی فوتبال، حمایت مادی و معنوی از تیم ملی را تا امروز دنبال کرده است و به رغم برخی مشکلات مالی تلاش کردیم تمامی نیازها را برای حضور موفق در دور نهایی جام جهانی فراهم کنیم.

وزیر ورزش و جوانان بر حمایت کامل از تیم ملی فوتبال تاکید کرد و از معاون اول رییس جمهور درخواست کرد تا در مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال حضور یابد.

در این دیدار نصرالله سجادی، احمدی، مناف هاشمی معاونان وزیر ورزش و جوانان به همراه حمید گرشاسبی مدیرکل وزارتی و علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال نیز حضور داشتند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391