برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جلالی: راه‌آهن واگذار شود، چیزی از یک باشگاه ریشه‌دار نمی‌ماند

شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۰۷ — ایسنا

کارشناس فوتبال ایران معتقد است انتقال امتیاز باشگاه‌ها از تهران به شهرستان‌ها، فوتبال ایران را دچار افت می‌کند.

درباره واگذاری امتیاز باشگاه راه آهن اظهار کرد: نباید اجازه دهیم باشگاه‌های تهرانی به شهرستان‌ها منتقل شوند. اینکه امتیاز باشگاه‌های تهرانی را به شهرستان انتقال می‌دهیم قابل تامل است. فوتبال تهران بخش وسیعی از فوتبال کشور است و وقتی فوتبال تهران آسیب ببیند کل فوتبال کشور آسیب دیده است.

وی افزود: اگر باشگاهی به لیگ یک سقوط می‌کند باید آسیب شناسی کند و دلایل سقوط را مشخص کند. این جزئی از تحولات فوتبال است که یک تیم در یک فصل نتایج خوبی را می‌گیرد و به لیگ یک سقوط می‌کند. نباید با خرید امتیاز دوباره به لیگ برتر بازگشت بلکه باید تلاش کرد و با تلاش مجدد به لیگ برتر صعود کرد.

وی همچنین در ادامه با اشاره به فوتبال تهران اظهار کرد: فوتبال تهران ۷۰ درصد فوتبال کشور است و در چند سال اخیر به خاطر انتقال تیم‌ها از تهران به شهرستان‌ها فوتبال تهران افت کرده است و در نتیجه این قضیه روی فوتبال کشور نیز تاثیر گذاشته است.

وی در ادامه با اشاره به انتقال امتیاز باشگاه راه آهن به باشگاه مس کرمان گفت: فکر می‌کنم وقتی این اتفاق رخ دهد چیزی از باشگاه راه آهن نمی‌ماند. البته نمی‌توانم آینده باشگاه مس کرمان هم پیش‌بینی کنم فقط می‌توانم بگویم چیزی از باشگاه راه آهن که یک باشگاه ریشه‌دار فوتبال کشور است، نمی‌ماند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391