برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گفت‌وگوی متفاوت رامبد جوان با کفاشیان در«خندوانه»

چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۴۰ — خبرآنلاین

علی کفاشیان می گوید:«مقامات بالا به من می‌گویند چرا اینقدر مسخره بازی درمی‌آوری؟»

«خندوانه» نام برنامه‌ای جدید از رامبد جوان است که در شبکه نسیم پخش می‌شود، برنامه‌ای با محوریت «خنده». مهمان دیروز این برنامه علی کفاشیان مدیر خوش‌خنده فدراسیون فوتبال بود. رامبد در شروع برنامه گفت به خیلی‌ها باید بگویی چند دقیقه در روز می‌خندی اما باید به آقای کفاشیان بگویی چند دقیقه در روز نمی‌خندی.(این برنامه ضبظ شده بود و به صورت زنده روی آنتن نرفته بود)

* خجالت می‌کشم عصبانی باشم. عصبانیت دردی درمان نمی‌کند.

* مشکل من با عادل، برنامه او است که بعد از ساعت ۱۲ آغاز می‌شود و من آن موقع باید خواب باشم. یک بار ساعت یک صبح مرا صدا زدند و گفتند بلند شو عادل با تو کار دارد. رفتم روی خط درباره قضاوت یک داور با من حرف زد. من به او گفتم این موقع شب مرا بیدار کردی که همین را بگویی؟! من تعجب می‌کنم خیلی‌ها تا ۳ صبح می‌نشینند این برنامه را می‌بینند (در این موقع رامبد گفت برنامه عادل پربیننده‌ترین برنامه تلویزیون است).

* با خیلی‌ها شوخی می‌کنم. حتی با وزیر محترم ورزش و مقامات بالا. مقامات بالا به من می‌گویند چرا اینقدر مسخره بازی درمی‌آوری؟ چرا اینقدر شوخی می‌کنی؟ کمی جدی باش.

* وقتی یک بازی را می‌بازیم، خبرنگاران مدام از من درباره باخت می‌پرسند و من دوست دارم لجشان را دربیاورم. می‌گویم مگر باختیم؟ زورم به قلم‌شان که نمی‌رسد این جور مواقع حرص‌شان را درمی‌آورم و کیف می‌کنم. آنها فقط منتظرند اتفاق ناگواری بیفتد و همه بدی‌ها را گردن من بیندازند. اگر نامریی بودم، می‌رفتم جایی که آنها پیدایم نکنند. یک بار تیم باخته بود و آنها مدام اصرار می‌کردند از مردم عذرخواهی کن. من زیر بار نرفتم. گفتم تیم باخته به من چه که من عذرخواهی کنم؟

* کروش کلاً آدم خنده‌رویی نیست. یک بار از دستم ناراحت بود، من گفتم از دلش دربیاورم. نصف شب به انگلیسی برایش پیامک زدم «دلم برایت تنگ شده». آن شب تازه همسرش از پرتغال آمده بود و اتفاقاً پیامک را او دیده بود. مشکوک شد و همان موقع به من زنگ زد و من به هوای اینکه کروش است گفتم کارلوس جان سلام. همسرش تازه متوجه شد من هستم!

* آقای رامبد جوان به مردم توصیه کنید خنده چیز بدی نیست. مردم به من می‌گویند چرا مدام نیشت باز است! من با خنده تمام کارهایم را پیش می‌برم و خیلی هم موفق بوده‌ام.

* در پایان برنامه رامبد بن خرید مبل به کفاشیان داد و گفت با همسرت برو خرید مبل که او گفت اتفاقاً در فدراسیون مبل کم داریم!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391