برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: از وزیر به خاطر حمایت از اعزام خبرنگاران ممنونم

شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۳۶ — فارس

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: از وزیر ورزش و جوانان به خاطر حمایتی که به خاطر اعزام خبرنگاران انجام داد تشکر می‌کنم.

علی کفاشیان در جلسه خبرنگاران اعزامی به برزیل در وزارت ورزش گفت: اعزام خبرنگاران به برزیل را بر عهده کمیته رسانه‌ها گذاشتم. در ابتدا دو تصمیم مدنظر بود. اینکه ابتدا خبرنگاران کمتری اعزام شوند و دوم اینکه اعزام خبرنگاران بر اساس سهمیه باشد که بحث دوم به تصویب رسید.

وی افزود: در ابتدا فیفا ۲۳ سهمیه به ایران اختصاص داد که آن را به ۳۲ سهمیه افزایش داد.در مورد هزینه اعزام قرار شد بخش اول را رسانه و بخش دوم را وزارت ارشاد و بخش سوم را فدراسیون متقبل شود. وزارت ارشاد بخش کمتری را متقبل شد و حدود ۱۲۵ میلیون تومان پرداخت کرد که این هزینه ۱۰ نفر است در حالی که قرار بود برای حضور ۳۲ نفر کمک شود.

کفاشیان عنوان کرد: جلسه سفیر برزیل با ملی‌پوشان لغو شد.

وی افزود: لیست را برای اعزام کامل کردیم. در برزیل برای کمک به رسانه‌ها سفارت فردی را می‌فرستد. امیدوارم دستاورد خوبی در این سفر داشته باشم. از وزارت ورزش به خاطر حمایتی که انجام داد تشکر می‌کنم. بادستور گودرزی بودجه برای اعزام رسانه‌ها تامین شد. رسانه‌ها تلاش زیادی کردند و سختی زیادی کشیدند با گرفتن اسپانسر هزینه را تامین کردند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391