برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: توجه به فوتبال پایه و بانوان رویکرد مهم فدراسیون است

پنجشنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۰۴ — ایرنا

رییس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران گفت: توجه به فوتبال پایه و بانوان رویکرد مهم فعالیتهای امسال در این فدراسیون است.

ˈعلی کفاشیانˈ روز پنجشنبه در حاشیه ˈنشست هم اندیشی مشترک هیات رییسه فدراسیون فوتبال و هیاتهای فوتبال استانهای کشورˈ در مشهد طی گفت و گو با خبرنگاران افزود: در این گردهمایی وضعیت و توسعه کمی و کیفی تیمهای پایه و فوتبال بانوان و حق عضویت باشگاهها و تیمها بررسی شد.

وی تبیین و اعلام آخرین سیاستها و خط مشیهای فدراسیون و بحث و تبادل نظر در زمینه راهکارهای توسعه کمی و کیفی و مشکلات فوتبال کشور را از دیگر بخشهای این همایش دانست.

رییس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران گفت: همچنین روسای هیاتهای فوتبال استانهای مختلف مسائل و مشکلات خود را در این همایش بیان کردند و برای رفع و کاهش آنها تصمیم گیری شد.

وی همچنین با اشاره به راهیابی یک تیم از خراسان رضوی به لیگ برتر فوتبال اظهارداشت: نبود یک تیم از این استان در لیگ برتر یک خلاء مهم در این سری رقابتها بود که با راهیابی ˈتیم فوتبال پدیدهˈ این نقیصه جبران شد.

کفاشیان افزود: همچنین با راهیابی این تیم موقعیتی برای تیمهای حاضر در لیگ برتر فراهم شد که بیشتر به پابوسی حضرت امام رضا(ع) مشرف شوند.

اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال و روسای هیاتهای فوتبال استانهای کشور عصر امروز در ادامه گردهمایی خود، از امکانات زیربنایی ورزشی و از جمله فوتبال مشهد بازدید و از نزدیک با این قابلیتها آشنا می شوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391