برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: کی‌روش در برنامه‌های آینده فدراسیون جای دارد

چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۳۴ — فارس

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: کی‌روش اعلام آمادگی کرده تا در تیم‌ملی باقی بماند اما ما این موضوع را مشروط به این کردیم که بتوانیم بودجه مورد نظر او را تأمین کنیم.

علی کفاشیان در حاشیه مراسم تجلیل از داوران ایرانی در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، در مورد ادامه همکاری با کارلوس کی‌روش بعد از این مسابقات گفت: کی‌روش اعلام آمادگی کرده تا در تیم‌ملی باقی بماند اما ما این موضوع را مشروط به این کردیم که بتوانیم بودجه مورد نظر او را تأمین کنیم که تا این لحظه هنوز نتوانسته ایم این کار را انجام دهیم اما تا پایان جام جهانی این فرصت را داریم و سعی می‌کنیم بودجه مورد نظر این مربی را تأمین نماییم.

وی در مورد اینکه کی‌روش گفته بود در برنامه‌های آینده تیم ملی جایی ندارد، ادامه داد: ایشان در برنامه‌‌های آینده تیم ملی وجود دارد و او اولویت ماست اما اگر قرار باشد نتوانیم بودجه مورد نظر این مربی را تأمین و تهیه کنیم تعهد اضافی برای خودمان ایجاد کرده‌ایم که این موضوع هم او را اذیت می‌کند هم ما را. اما می‌دانید که در ایران بودجه تأمین کردن همیشه در لحظات آخر رخ می‌دهد.

کفاشیان در مورد اینکه گفته می‌شود لباس‌های تیم ملی در اردوی آفریقای جنوبی تقلبی بوده، خاطرنشان کرد: من پیش از این هم صحبت کرده بودم و گفته بودم که این لباس‌ها تقلبی نبود بلکه یکی دو دست پیراهن برای بازیکنان بیشتر فرستادیم که این لباس‌ها یک درجه پایین‌تر از لباس‌های اصلی بود چون سفارش اولیه ما سه دست لباس بود اما لباس‌های اضافی از انبار ارسال شد و باعث شد این اتفاقات بیفتد اما ما هم قبول داریم که در آفریقا یکی دو دست از لباس‌ها اصلی نبود اما مطمئن باشید در اردوی اتریش و بعد از آن لباس‌های اصلی در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد.

وی در خصوص دیدارش با جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری هم اظهار داشت: من با آقایان جهانگیری و نهاوندیان و همینطور وزیر ورزش دیدارهایی داشتم که این دیدارها در راستای حمایت از تیم ملی بود و باید بگویم که جلسات خوبی هم برگزار کردیم و این افراد قول حمایت از تیم ملی را دادند.

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در ادامه در مورد اینکه گفته می‌شود قبل از سفر تیم ملی به برزیل اعضای این تیم با رئیس جمهوری کشورمان دیدار خواهند داشت یا نه، افزود: این ملاقات انجام خواهد شد اما اینکه در دیداری جداگانه باشد و یا در مراسم خداحافظی تیم ملی هنوز مشخص نیست.

کفاشیان درباره مراسم تجلیل از داوران که با مسائلی هم همراه بود، گفت: به نظرم کمیته داوران در این زمینه غیرفعال عمل کردند و ما فکر می‌کردیم که قرار است مراسم تجلیل از داوران همراه با ملی‌پوشان انجام شود اما از کامرانی‌فر تشکل می‌کنم که به ما اطلاع داد که آنها زودتر از تیم ملی عازم برزیل می شوند و ما هم این جلسه را برگزار کردیم و اعتقاد دارم که مشکلاتی که به وجود آمده به دلیل ضعیف عمل کردن کمیته داوران بود که من به آنها انتقاد دارم و به خودشان هم گفتم. آنها باید طرحی می‌دادند تا ما بتوانیم مراسم بهتری برای‌ آنها برگزار کنیم و مثل ملی‌پوشان مراسم در خور شأنی برای آنها برگزار کنیم. داوران با همت و تلاش خودشان به اینجا رسیدند و باید بگویم جایگاه فوتبال ما در آسیا اول است اما جایگاه داوران ما اول نیست.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: داوران هم عضوی از جامعه فوتبال هستند و کمیته داوران باید در این رابطه برنامه‌ای به ما می‌داد اما ما توجه ویژه‌ای به داوران داریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391