برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: تقلبی بودن لباس‌های تیم ملی فوتبال به هیچ‌‌وجه صحت ندارد

پنجشنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۸:۰۶ — تسنیم

تقلبی بودن لباسهای تیم ملی به هیچ‌وجه صحت ندارد و کیفیت این لباسها بسیار مناسب است، به این علت که نمونه‌های این البسه به تأئید فیفا رسیده است.

علی کفاشیان عصر امروز در نشست خبری که در حاشیه سمینار هیئت رئیسه و رؤسای هیئت‌های فوتبال فدراسیون فوتبال کشور در مشهد برگزار شد اظهار کرد: لباسهای تیم ملی هیچ مشکلی ندارد و به طور قطع تقلبی بودن این مسئله که این لباس‌ها مشکل دارند صحت ندارد. طبق قراردادی که با آل‌اشپورت منعقد کرده‌ایم تأمین تمام لباس‌های تیم ملی را به این شرکت واگذار کرده‌ایم.

وی افزود: کیفیت این لباسها بسیار مناسب بوده و ۳ ماه پیش نمونه‌های این البسه را برای فیفا ارسال کرده که به تائید آنها رسیده است و به طور قطع در این مسئله حق این برند در حال پایمال شدن است و با صراحت می‌توانم بگویم که تقلبی بودن آن را تأئید نمی‌کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: موضوع این شایعه از اینجا شروع شد که در درخواست خود از آلمان نسبت به اینکه در اردوی آفریقای‌جنوبی به ۵ رنگ لباس نیاز داشتیم ولی از آلمان ۳ رنگ به این اردو ارسال شد که نهایتاً آن ۲ رنگ باقیمانده با کیفیت پایین‌تر از وی نمایندگی دبی این شرکت به اردوی آفریقای‌جنوبی ارسال شد.

کفاشیان در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه نماینده آل‌اشپورت صراحتاً اعلام کرده است که لباسهای تحویل داده شده به تیم ملی مورد تأئید این شرکت نیست، عنوان کرد: این لباسها مورد تأئید فدراسیون فوتبال است و همچنین مورد تأئید فیفا رسیده است و کی‌روش مؤظف است از این مسئله تبعیت کند و البته اختلافات کی‌روش با این شرکت احتمال دارد به زمان‌های قبل برگردد که ممکن است بر سر پوشیدن این برند توسط آقای کی‌روش صورت گرفته باشد.

وی در رابطه با پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر عدم استقبال هواداران فوتبال از موسیقی جام‌جهانی تأکید کرد: کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال به این مسئله رسیدگی کرده است و بنده گمان نمی‌کنم که این موسیقی آنچنان که مورد نقد قرار گرفته است بدجلوه کرده باشد و می‌توان گفت که موسیقی بسیار دلنشینی است.

رئیس فدراسیون فوتبال بیان کرد: در منطقه رقیب کشور ما کشور امارات است و می‌توان یادآور شد که ایران از لحاظ وجود تماشاگران و منابع بسیار خوبی که در دست دارد می‌تواند ظرفیتهای بسیار بالایی را برای خود رقم بزند.

کفاشیان در رابطه با شهرهای معرفی شده به AFC برای برگزاری جام ملتهای آسیا عنوان کرد: شهرهای تهران، شیراز، مشهد، تبریز، اصفهان و کرمان برای برگزاری این مسابقات به AFC معرفی شده‌اند که البته نمایندگان AFC با بررسی‌های زیاد استادیوم‌های این شهرها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دادند.

وی در ارتباط با انتخابات مجمع هیئت فوتبال استان خراسان‌ رضوی بیان کرد: پیشنهاد آقای صبوریان مدیرکل تربیت بدنی استان برای برگزاری انتخابات این مجمع بر این بود که فضای باز برای ورود افرادی جدید در این انتخابات رقم زده شود که بنده و هیئت رئیسه با این پیشنهاد موافقت کردند و می‌توان یادآور شد مانعی برای ثبت‌نام مجدد افراد وجود ندارد و امیدوار هستیم تا یک یا نهایتاً ۲ ماه آینده این انتخابات صورت گیرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391