برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کارت‌ پایان خدمت، دو بازیکن را از تیمی مطرح دور کرد

سه‌شنبه، ۲۰ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۷:۴۰ — مهر

جانشین اداره منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح گفت: مدارک ارائه شده از سوی برخی بازیکنان فوتبال دارای اشکال بوده که از امضای قرارداد این افراد جلوگیری کردیم و این بازیکنان باید به خدمت سربازی بروند.

سردار موسی کمالی درباره خبر مربوط به جعلی بودن کارت خدمت بعضی از بازیکنان با بیان مطلب فوق، اظهار کرد: کسانی که در مورد کارت‌های جعلی پایان خدمت اظهار نظر می‌کنند متخلف و مجرم هستند چرا که نباید با آبروی افراد بازی کرد. کارت معافیت و پایان خدمت جزو اسناد رسمی کشور است و کسی نباید به اسناد رسمی خدشه وارد کند.

وی ادامه داد: همچنین توصیه می‌کنیم که هیچکس با مطرح کردن اسامی آبروی افراد را نبرد.

جانشین منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه بحث کارت‌های جعلی مطرح نیست، تاکید کرد: آن چیزی که دارای اشکال است مدارک ارائه شده برای دریافت کارت است که به صورت مجزا در حال بررسی تمامی مدارک ارایه شده هستیم. البته نتیجه را هیچگاه رسانه‌ای نمی‌کنیم و پس از بررسی به باشگاه‌ها اعلام می‌شود که چه بازیکنانی سرباز هستند و باید به خدمت سربازی اعزام شوند.

کمالی با خودداری از تایید و تکذیب خبر جعلی بودن کارت یکی از فوتبالیست‌ها، افزود: تعداد محدودی از ورزشکاران هستند که مدارک ارائه شده آنها برای دریافت معافیت، جعلی است. سالانه چند صد هزار کارت پایان خدمت و معافیت موقت صادر می‌شود. قطعاً تعداد محدودی هستند که تخلف می‌کنند و در این میان تعدادی ورزشکار متخلف نیز وجود دارد.

وی در مورد نحوه برخورد با این ورزشکاران گفت: پس از بررسی اسناد، با احضار آنها موضوع تخلف را به اطلاعشان می‌رسانیم و این افراد به خدمت سربازی اعزام می‌شوند. ضمن این که باشگاه‌ها نیز حق امضای قرارداد با این افراد را ندارند.

جانشین منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در پایان با بیان اینکه اسامی بازیکنانی که داری مشکل خدمت سربازی هستند را به باشگاه‌ها اعلام کردیم، افزود: به برخی باشگاه‌ها اعلام کردیم که این بازیکنان که کارت معافیت آنها دارای مشکل است را نگیرند که خوشبختانه باشگاه‌ها نیز این موضوع را رعایت می‌کنند. به طور مثال دو نفر از افرادی که نامشان برای یکی از تیم‌های بزرگ پایتخت مطرح بود دیگر در بین گزینه‌ها نیستند چرا که این موضوع را به باشگاه مورد نظر اعلام کرده‌ایم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391