برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کی روش: می دانیم کدام بازیکنان ایران مسابقات جام جهانی را شروع خواهند کرد

پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۰۹:۵۳ — ایرنا

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: می دانم کدام بازیکنان بازی های تیم ملی ایران را در جام جهانی شروع خواهند کرد.

کارلوس کی روش روز چهارشنبه در پایان تمرین تیم ملی فوتبال ایران به خبرنگاران افزود: ما سخت کار کرده ایم و اماده بازی با نیجریه و دیگر بازیها می شویم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا دغدغه ای در باره برخی پست های تیم ملی فوتبال ایران دارد، گفت: ما شک و شبهه زیادی نداریم و می دانیم که کدام بازیکنان بازی‌ها را درجام جهانی ۲۰۱۴شروع خواهند کرد.

وی اضافه کرد: خیلی شفاف بگویم که حضور ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ از روی شانس و قرعه نبوده است و حق ما بوده و این استحقاق را داشتیم.

کی روش با بیان اینکه روز بعد از صعود ایران به جام جهانی و ورود به ایران به سازمان لیگ رفته و شروع به برنامه ریزی کرده است، گفت: ما دلیلی برای حضور در جام جهانی داریم و آن هم ایستادن کنار و مقابل بهترین تیم های جهان است.

وی بابیان اینکه کارشناسان ورسانه‌ها در باره گروه F جام جهانی ۲۰۱۴ به ایران نمی پردازند و طوری صحبت می کنند که انگار فقط سه تیم در این گروه هستند،افزود:هدف ما هم همین بود که احساس کنند ایران در جام جهانی حضور ندارد تا ما برنامه های خود را به پیش ببریم.

وی با بیان اینکه نیاز به غرور آفرینی و خوشحالی مردم ایران وجود دارد، یاداور شد: رسانه‌ها فقط در باره نیجریه وبوسنی و آرژانتین صحبت می کنند تا ما از اشتباهات آنان استفاده کنیم و خود را نشان دهیم.

کی روش در باره ماه رمضان که همزمان با جام جهانی خواهد بود، گفت: بازیکنان ایرانی و اکثر بازیکنان مسلمان تجربه لازم را دارند و اماده هستند که به تعهدات دینی عمل کنند و مشکلی نخواهد بود.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اضافه کرد: تمام بازی‌ها برای ما مهم است و سعی می کنم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم .شرایط فیزیکی بازیکنان نیجریه را می شناسم و نه آنان را زیاد بزرگ و نه دست کم خواهیم گرفت.ما حضور داریم تا با بهترین تیم های دنیا بازی کنیم ،وقتی این حق را بدست اورده ایم و تمام سعی خود را برای لذت بردن از مسابقات و فضای جام جهانی بکار خواهیم گرفت.

وی در باره اینکه آیا می خواهد تاریخ سازی کند، گفت: بازی مقابل نیجریه هم مثل تمام مسابقات دیگر برای ما ۹۰ دقیقه در دفاع و حمله خواهد بود.ما نه تنها ۱۰۰درصد توان بلکه باید ۱۰۰۰درصد توان مان را بگذاریم و این بازیکنان هم به خوبی این را می دانند.تیم ملی فوتبال نیجریه یکی از بهترین تیم های حال حاضر جهان است

به گفته کی روش، همه بازیکنان تیم با توجه به شرایطی که صعود کردند، تاریخ سازی کرده و از سه سال پیش تاکنون تاریخ ساز بوده اند.با توجه به تمامی مطالبی که ذکر شد فکر می کنم که بازیکنان استحقاق این احترام را دارند و تاریخ سازی کرده اند.

وی اضافه کرد: همیشه در فوتبال راجع به بازی بعد صحبت می کنند و صحبت از بازی قبل نیست و این بسیار مهم است .کاری که ما یکشنبه پیش انجام دادیم دیگر مهم نیست بلکه مقابل نیجریه در دوشنبه هفته اینده مهم است.الان فقط عمل مهم است و دیگر زمان بهانه آوردن نیست.

کی روش اظهار داشت: فقط حضور در جام جهانی مهم نیست ما اینجاییم زیرا یکی از سی و دو تیم بهتر دنیا هستیم ومی خواهیم سخت مبارزه کنیم وتنها دغدغه و فکر من این است که بازیکنان با سربالا به رختکن بازگردند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391