برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کی‌روش: انتخاب این زمین تمرین اشتباه بود

سه‌شنبه، ۲۰ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۵۲ — فارس

سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران معتقد است که انتخاب زمین آداکس برای تمرین ایران اشتباه بوده است.

کارلوس کی‌روش روز گذشته تیم ملی ایران را در ورزشگاه آداکس در جنوب سائوپائولو تمرین داد. گروهی از ۵۰ دانش‌آموز برای تماشای تمرین تیم ملی ایران به این ورزشگاه آمدند اما گارد امنیتی مانع از این شد که آنها پس از ۵ ساعت سفر به بازیکنان تیم ملی ایران نزدیک شوند. سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران که با این شرایط احساس راحتی نمی‌کرد، وساطت کرد تا این دانش‌آموزان وارد زمین شوند و با بازیکنان عکس بگیرند.

ایرانی‌ها با وجود اینکه توسط گارد امنیتی اسکورت می‌شدند برای رسیدن به زمین تمرین ۲ ساعت راه را طی کردند. این تیم در هتلی در نزدیکی فرودگاه متسقر شده تا درگیر ترافیک سائوپائولو نشود با این حال این شرایط اعتراض و نارضایتی ایرانی‌ها را بر داشت. کارلوس کی‌‌روش در این باره اظهار داشت: انتخاب این زمین تمرین اشتباه بود. و راه ندادن این کودکان پس از پیمودن ۵ ساعت راه در ترافیک برای نزدیک شدن به بازیکنان غیرمنصفانه بود. می‌خواهیم از حمایت آنها تشکر کنیم.

بخش دیگری از گروه که بلیت داشتند و توانستند خودشان را به موقع برسانند با استقبال بازیکنان ایران روبرو شدند. قانون فیفا این است که تمام تیم‌ها حداقل باید یک بار پیش از شروع مرحله گروهی یا در طول دیدارهای مرحله گروهی با حضور تماشاگران تمرین کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391