برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

چطور خبر روز یکشنبه یک روز قبل در سایت باشگاه نفت ‌تهران منتشر شد؟!

سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۴۳ — فارس

باز هم در فصل نقل و انتقالات شاهد اتفاقات عجیبی از سوی جامعه فوتبال هستیم که این بار قرارداد وریا غفوری با باشگاه سپاهان پرده جدیدی از این اتفاقات برداشته است.

با شروع فصل نقل و انتقالات باز هم شاهد اتفاقات عجیبی از سوی بعضی از بازیکنان، مربیان و باشگاه هایی هستیم که در ظاهر به دنبال فرهنگ‌سازی هستند ولی در عمل چیز دیگری روی خروجی قرار می‌گیرد.

در جدیدترین اقدام و از زمانی که خبر قرارداد وریا غفوری با باشگاه سپاهان منتشر شده باشگاه نفت تهران مدعی است که این بازیکن هنوز یک سال دیگر از قراردادش باقی مانده و قرارداد غفوری و باشگاه سپاهان وجاهت قانونی ندارد اما این در حالی است که سایت رسمی باشگاه نفت تهران روز شنبه در خبری که خود منتشر کرده مدعی شده قرارداد این بازیکن بعد از دو سال به پایان رسیده و راهی باشگاه سپاهان شده است اما حالا گفته می‌شود این بازیکن قراردادی ۳ ساله دارد و برای جدایی از نفت تهران باید رضایت این باشگاه را جلب کند!


موضوع اما وقتی جالب می‌شود که بدانیم این قرارداد روز شنبه ۳ خرداد بسته و خبرش همان روز در سایت باشگاه نفت تهران و سایر رسانه‌ها منتشر شده است اما در اقدامی جالب رحیم ایرانیان سرپرست تیم فوتبال نفت تهران در روز یکشنبه ۴ خرداد اعلام می‌کند که این بازیکن هنوز یکسال دیگر با این باشگاه قرارداد دارد.

سایت باشگاه نفت تهران اما در اقدامی عجیب و غیر حرفه‌ای خبر قرارداد بستن غفوری با سپاهان را حذف کرده و مصاحبه‌ای که رحیم ایرانیان در روز یکشنبه انجام داده را در خبرهای روز شنبه اش منتشر کرد تا با اقدامی جدید در زمان نقل و انتقالات مواجه شویم! موضوع جالب اینجاست که خبر قرارداد غفوری با سپاهان از روی سایت باشگاه نفت حذف شده و دقیقا در همان تاریخ و همان ساعت مصاحبه روز یکشنبه ایرانیان در تاریخ روز شنبه منتشر شده است! شاید همین موضوع اثبات کننده صحبت‌های وریا غفوری باشد که مدعی است قراردادش با باشگاه نفت تهران ۲ ساله بوده است!

این موضوع را با امیرحسین بابازاده مدیررسانه‌ای باشگاه نفت تهران هم در میان گذاشتیم اما تا لحظه انتشار این خبر ایشان که قرار بود با منصور قنبرزاده مدیرعامل در این مورد صحبت کند و نتیجه‌اش را با خبرگزاری فارس در میان بگذارد خبری نشد تا طبق اصول حرفه‌ای، پرده از یکی دیگر اتفاقات عجیب در زمان نقل و انتقالات برداریم!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391