برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خادم: بزودی مستندات استقلال و پرسپولیس را به مراجع نظارتی می‌دهم

شنبه، ۳ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۴:۰۶ — ایسنا

نماینده تام الاختیار وزیر ورزش و جوانان در واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: بزودی تمام مستندات نحوه انتخاب اعضای هیات دو مدیره دو باشگاه و حامیان مالی آنها را در اختیار نهادهای نظارتی می گذارم.

امیر رضا خادم

به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، امیررضا خادم اظهار کرد: از ابتدای ورود به موضوع واگذاری و ساماندهی دوباشگاه استقلال و پرسپولیس می دانستم با حواشی زیاد روبرو خواهم شد و احتمال هجمه های غیر منصفانه و مغایر با روحیه جوانمردی زیاد است.

معاون وزیر ورزش و جوانان افزود: شفاف کار کرده‌ام و اعتبارم را با هیچ پست و مقامی عوض نمی‌کنم و بزودی اسناد معتبر و مستند نحوه انتخاب اعضای هیات مدیره دوباشگاه و حامیان مالی را بصورت مکتوب در اختیار مراجع ذیصلاح اجرایی و نظارتی کشور از جمله وزیر ورزش و جوانان، وزارت اطلاعات، مجلس شورای اسلامی و سازمان بازرسی کل کشور قرار می دهم.

خادم در مورد سئوالاتی که برای افکار عمومی درباره نحوه عملکرد او در ساماندهی دوباشگاه استقلال و پرسپولیس ایجاد شده گفت: بعد از تعطیلات خرداد ماه وارد موضوع تحویل دوشرکت دولتی استقلال و پرسپولیس به سازمان خصوصی سازی و برگزاری مزایده می‌شویم اما قبل آن قصد دارم در نشستی با سردبیران و مدیران رسانه های ورزشی کشور به سئوالات آنها در مورد علل انتخاب این افراد به عنوان هیات مدیره و حامیان مالی دوباشگاه صحبت کنم، ضمن اینکه از نظر مشورتی اصحاب رسانه در این جلسه استفاده خواهم کرد.

مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ورزش اعلام کرد با توجه به خواست امیررضا خادم اوائل هفته آینده با دعوت از سردبیران و مدیران ورزشی رسانه ای کشور این نشست در وزارت ورزش و جوانان برگزار می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391