برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رئیس حراست فدراسیون فوتبال: خلعتبری قلباً راضی نبود با آن فرد عکس یادگاری بگیرد

یکشنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۴۰ — فارس

رئیس حراست فدراسیون فوتبال گفت: ملی‌پوشان ما قلباً راضی نبودند که با افراد خاص در اردوی اتریش عکس یادگاری بگیرند.

محمدرضا خلعتبری

محمدحسین حمیسی در خصوص شایعه حضور تعدادی از بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان در زمان اردوی اتریش در یکی از کنسرت‌های موسیقی در این کشور گفت: چنین موضوعی صحت ندارد. کی‌روش یک روز به بازیکنان تیم ملی مرخصی داد تا بازیکنان برای خرید به مراکز خرید شهر محل اقامت‌مان بروند که زمان این مرخصی هم حدود ۴ ساعت و در روز بود. بازیکنان از ساعت یک و نیم بعدازظهر تا حدو ساعت ۶ بعدازظهر در مرخصی بودند و سپس بعد از اتمام کارشان دوباره به هتل بازگشتند.

وی ادامه داد: البته بازیکنان تیم ملی به صورت گروه های ۲ و ۳ نفره به مراکز خرید رفتند و رأس ساعت هم به محل اردو بازگشتند، فکر نمی‌کنم در طی روز چنین اتفاقی افتاده و انجام آن صحت داشته باشد.

رئیس حراست فدراسیون فوتبال در مورد حضور یکی از آهنگسازان موسیقی‌های غیرمجاز و لس‌آنجلسی در محل اردوی تیم ملی و گرفتن عکس یادگاری وی با تعدادی از ملی‌پوشان اظهار داشت: همان زمان که ملی‌پوشان ما در داخل شهر مشغول گشت و گذار بودند ایرانی‌های زیادی هم بودند که می‌خواستند با بازیکنان عکس یادگاری بگیرند و بعضاً می‌آمدند که با بازیکنان عکس یادگاری بگیرند که ملی‌پوشان ما هم از این موضوع استقبال نمی‌کردند، اما آنها خیلی متمایل بودند که با ملی‌پوشان عکسی به یادگار بگیرند و من دیدم که چند مورد از این موارد اتفاق افتاد اما باید بگویم که واقعاً ملی‌پوشان ما قلباً رضایت نداشتند با آنها عکس بگیرند، اما بله! این اتفاق افتاد. درباره عکس منتشر شده از خلعتبری هم باید بگویم او خودش هم از گرفتن آن عکس راضی نبود.

حمیسی افزود: این مسائل در سطح خیابان اتفاق افتاد و ما نمی‌توانستیم زیاد از این موضوع جلوگیری کنیم، البته باز هم باید تأکید کنم که ملی‌پوشان ما از این کار رضایت نداشتند و تنها به دلیل درخواست آنها این اتفاق دو سه باری افتاد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391