برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خلیلیان:درباره غفوری از فدراسیون استعلام کردیم

یکشنبه، ۴ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۷:۱۵ — فارس

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: غفوری و مدیر برنامه‌هایش گفتند که او قراردادی با نفت ندارد و ما هم از فدراسیون فوتبال این موضوع را استعلام کردیم.

مهرزاد خلیلیان

مهرزاد خلیلیان در خصوص اظهارات سرپرست باشگاه نفت تهران مبنی بر قرارداد داشتن وریا غفوری با این بازیکن و قرارداد بستنش با باشگاه سپاهان گفت: ما از فدراسیون فوتبال در حضور خود این بازیکن و مدیربرنامه‌هایش استعلام کردیم که آنها گفتند غفوری قراردادی با نفت ندارد و مهر و امضای بازیکن و مدیربرنامه‌هایش هم در اینباره موجود است.

وی ادامه داد: البته اگر مدارکی است باید ارائه شود و ما همینگونه نمی‌توانیم تصمیم بگیریم اما باید بگویم که همواره طبق موازین قانونی عمل می‌کنیم و باشگاه سپاهان کار غیرقانونی نمی‌کند.

خلیلیان در پایان افزود: به نظر شما آیا بازیکن در چنین سطحی به این سادگی می‌گوید قرارداد ندارم؟! باید صبر کنیم و مدارک ارائه شود و سپس تصمیم بگیریم اما باز هم تأکید می‌کنم که ما کار غیرقانونی نمی‌کنیم و تابع قوانین هستیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391