برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خلیلیان: پول قرارداد کریمی برای باشگاه نفت تهران عادت شده است!

جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۱۷ — فارس

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: مسئولان باشگاه نفت تهران درست می‌گویند که بابت قرارداد یعقوب کریمی پول خوبی از سپاهان گرفتند و شاید همان پول خوب برای آنها عادت شده است!

مهرزاد خلیلیان در خصوص مذاکره با هادی عقیلی برای باقی ماندن در تیم فوتبال سپاهان گفت: طی آخرین مذاکره که با این بازیکن انجام دادیم شرایط را مثبت و مناسب دیدیم و عقیلی که از کاپیتان‌های بااخلاق کشورمان است در سپاهان باقی خواهد ماند. او باید به تیم ملی می‌رفت و مطمئن باشید تیم ملی در نبود او لنگ خواهد زد. عقیلی سرمایه سپاهان است و به دلیل سفرهای که داشت نتوانستیم حضورش در تیم را قطعی کنیم اما روز یکشنبه جلسه نهایی را با این بازیکن برگزار خواهیم کرد و قراردادش را امضا خواهیم کرد و خوشحال هستیم که او پیش ما باقی خواهند ماند و برای او ارزش زیادی قائل هستیم.

وی ادامه داد: عقیلی جوانمرد،‌بااخلاق و سرمایه باشگاه سپاهان است و خودش هم تشخیص داده که سپاهان می‌تواند بهترین نقش را برای آینده او ایفا کند. او سفیر ورزشی باشگاه ماست و وفادار به تیم خواهد ماند. ما روی عقیلی حساب ویژه‌ای باز خواهیم کرد و او را از دست نمی‌دهیم. این را گفتم تا کسانی که تلاش می‌کردند عقیلی را از ما جدا کنند پاسخ‌شان را گرفته باشند.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد وضعیت امید ابراهیمی که گفته می‌شود از پرسپولیس پیشنهاد جدی دارد هم خاطرنشان کرد: این طور نیست! کسان دیگر به دنبال او هستند! ابراهیمی خودش می‌گوید هر چه دارد از سپاهان است. ما شب گذشته با هم صحبت کردیم و گفت که سپاهان هوادارانش و شهر اصفهان را دوست دارد. ابراهیمی دلی بزرگ و شفاف مثل آسمان شمال ایران دارد و بازیکن خوب ماست. امید، امید سپاهان است و ما برای هم هستیم و قرارداد او هم طی هفته پیش رو امضا خواهد شد.

خلیلیان در مورد اظهارات قنبرزاده مدیرعامل باشگاه نفت که گفته بود مدیرعامل سپاهان به دلیل کم‌اطلاعی درباره قرارداد وریا غفوری آنگونه صحبت کرد، اظهار داشت: ایشان درست می‌گوید که سال قبل برای یعقوب کریمی پول خوبی از سپاهان گرفتند و من فکر می‌کنم همان پول خوب آنها را به این کار عادت داده است! من در ریز قصه بودم اما شاید قنبرزاده من را نمی‌شناسد و باید بگویم من ۲۰ سال در همه سطوح ورزش حضور داشتم و هیچ ادعایی ندارم و اگر اشتباه کرده باشم آن را می‌پذیرم اما انتظار ما این است که فیرپلی واقعی را شاهد باشیم. اگر آنها اشتباهی نکردند پس چرا گفتند می‌توانیم تعامل کنیم؟!

وی ادامه داد: سپاهان اهل حاشیه نیست و اهل کار است و با کسی هم دعوا ندارد اما بابت این مسائل خود وریا غفوری هم ناراحت است چون او را تحت استرس گذاشتند. درخواست ما این است که همه روی اصول رفتار کنند و مطمئن باشید اگر ما اشتباه کرده باشیم آن را می‌پذیریم و همه چیز را برمی‌گردانیم اما باید بگویم ما روی اصول با این بازیکن قرارداد بستیم و باشگاهی را دور نزدیم. قبل از بستن قرارداد اول از همه از فدراسیون فوتبال استعلام کردیم که آنها گفتند غفوری قراردادی با نفت ندارد و مهر مدیر برنامه‌های این بازیکن زیر قرارداد هست اما اگر کسی اعتراض دارد چرا در سایت اعلام می‌کنند و چرا مراحل قانونی را طی نمی‌کنند؟! برای ما جالب اینجاست که نامه‌ای که به ما رسیده زودتر از نامه‌ای بوده که این باشگاه برای سازمان لیگ فرستاده چرا که وقتی من با سازمان لیگ تماس گرفتم گفتند نامه‌ای از باشگاه نفت به دست‌شان نرسیده است!

خلیلیان در پایان گفت: مشخص است این وسط یک نفر تخطی کرده است. اگر ما این کار را کردیم که عذرخواهی می‌کنیم اما اگر در سیستم خودشان این اتفاق افتاده که آن را اصلاح کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391