برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خلیلیان: سپاهان همیشه سپاهان است

یکشنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۴۶ — ایسنا

مهرزاد خلیلیان در یادداشتی خطاب به هواداران باشگاه تاکید کرد سپاهان فرای هر نام و شخصی سپاهان است و به مسیر توفنده و بالنده خود ادامه می‌دهد.

مهرزاد خلیلیان

با سلام حضور کلیه مخاطبان، دوستداران و هواداران باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و همه عزیزانی که به نوعی نگران و دلواپس رخدادهای مختلف در باشگاه محبوبشان هستند.

شاید می‌بایست زودتر از این آغاز به نگارش این سطور می‌کردم. به هر تقدیر برخی موارد رخ داده جرقه‌ای در ذهن و فکرم ایجاد نمود تا از این طریق سخنی با مخاطبان داشته باشم. گرچه بسیار مناسب است تا این گپ و گفت‌ها به گفت و شنود تبدیل شده و بتوانیم نظرات شما را نیز بشنویم و از آن‌ها بهره مند شویم.

احتمالاً با من هم عقیده‌اید که تقریباً با گذشت ۶ دهه از قدمت باشگاه، سپاهان به نهادی تبدیل شده که دارای هویتی ثابت و کم نظیر و شخصیتی مستقل و پابرجا بوده و طبعاً تغییرات در سطح مدیریتی و یا حتی در سطوح دیگر نمی‌تواند بر پایه‌های استوار این یادگار ارزشمند کمترین آسیبی وارد کند. چرا که سپاهان مرزها را درنوردیده و در اعماق جان و قلب دوستدارانش نفوذ کرده و به عنوان یک میراث فرهنگی در آب و خاک اصفهان نفس می‌کشد و در کشور عزیزمان ایران، به عنوان یک باشگاه تمام عیار و حرفه‌ای و در آسیا صاحب یک جایگاه ویژه و یک کلاس خاص است.

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان طی حیات خویش که ثمره سال‌ها تلاش و رنج گروهی عاشق و دلباخته در طول این شصت سال بوده روز به روز و برهه به برهه راه‌های طولانی را طی و فراز و نشیب‌های فراوانی را تجربه کرده و با تلخی‌ها و شیرینی‌های متعددی مواجه شده، اما هیچگاه از رویاهای خویش دست برنداشته و با سخت‌ کوشی و همدلی ، صحنه‌های غرور انگیز و افتخارآفرینی را خلق نموده است.

پس واضح و روشن است که با انتقال و خروج یکی دوبازیکن از تیم فوتبال بزرگسالان نیز نه تنها خدشه‌ای بر پیکیر استوار باشگاه وارد نخواهد شد بلکه با کسب تجربه و اتخاذ تصمیمات به موقع و برنامه‌ریزی‌های دقیق، شرایط را می‌توان به نفع باشگاه تغییر داده و اثبات کرد که همراه سپاهان ماندن، شایستگی و لیاقت خود را می‌طلبد و بر همین اساس است که می‌توان اذعان نمود سپاهان، سپاهان است.

این نام نه تنها در یک تعریف و یا توصیف نمی‌گنجد بلکه عرصه دلاوران، جوانمردان و غیورمردانی است که آن را با عشق می نویسند و با قلب خویش احساس می‌کنند.

پس کسانی که فکر می‌کنند سپاهان را ترک کرده‌اند ، عملاً در می‌یابند که سپاهان آنان را ترک نموده چون سپاهان ترک کردنی نیست و این باشگاه است که با جذابیت خویش‌، هویت یافته و شخصیت و بزرگی خود را به دیگران نشان داده است. بنابراین باز این سپاهان است که می‌ماند نه اشخاص و نام‌ها.

پس سلام ما بر پایه‌ گذاران فهیمی که از همه چیز خویش برای سپاهان گذشتند و درود بر پیشکسوتان، حامیان مالی، هواداران، اصحاب رسانه، بازیکنان و مربیان فهیم و ارزشمندی که بر عهد خویش پایدار مانده و هیچگاه به چیزی جز سپاهان نیاندیشیدند و از این روست که به گمان ما سپاهان از همه ما والاتر است. از مربیان، ورزشکاران ،مدیران و .... چون سپاهان تاریخ، هویت و فرهنگ ما است.

پس همه طلایی دلان و سپاهانی‌ها دست در دست یکدیگر، متحد و همصدا پیش به سوی قهرمانی در ایران و آسیا .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391