برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آیت اللهی: باید ازفعالیت مدارس غیرقانونی فوتبال جلوگیری شود

یکشنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۲۳ — تسنیم

نایب رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد که باید از فعالیت مدارس فوتبال غیر قانونی جلوگیری شود.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، هادی آیت‌اللهی در دهمین نشست مسئولان استانی مدارس فوتبال گفت: باید در مورد مدارس غیرقانونی فوتبال از طریق رسانه‌ها اطلاع رسانی شود و بدین ترتیب خانواده‌ها آگاه شوند تا فرزندانشان را در این گونه مدارس ثبت نام نکنند.

وی ادامه داد: فعالیت مدارس فوتبال از ۶ سال گذشته آغاز شده است ولی باید این مدارس به شکل بهتری ساماندهی شوند و استعدادهای جدید را برای فوتبال کشور شناسایی کنند و خروجی کار آنها به صورت جشنواره یا فستیوال نمود پیدا کند.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: فدراسیون فوتبال برنامه منسجمی را در بخش استانی ، ملی و بین المللی برای مدارس فوتبال پیش بینی کرده است. بانوان هم باید در بخش توسعه مدارس فوتبال فعال باشند، همان طور که سال گذشته فستیوال مدارس فوتبال زیر ۱۳ سال دختران برگزار شد، این برنامه امسال نیز باید ادامه داشته باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391