برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

به به تو، روماریو و استوئیچکوف مفسر تلویزیون ایران

یکشنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۲۱:۰۹ — شفاف نیوز

تهیه کننده برنامه ی ورزش از نگاه دو در گفت وگوی اختصاصی با شفاف از انعقاد قرارداد استودیوی اختصاصی این برنامه و حضور ستارگان فوتبال جهان در برنامه های روزانه آن خبر داد.

ابوالفضل اکبری که هم اکنون به همراه تیم فنی و اجرایی برنامه ی ىرزش از نگاه دو در برزیل به سر می برد گفت: طی هفته گذشته پس از استقرار تیم های ورزش از نگاه دو در شهرهای ریودوژانیرو و سائوپائولو ؛ نهایتا روز گذشته از میان گزینه های موجود ؛ مناسبترین استودیو برای پخش برنامه های زنده ی روزانه انتخاب شد تا از اواخر هفته تولید و ارسال برنامه آغاز شود.

اکبری بابیان اینکه ویژه برنامه ورزش از نگاه دو با عنوان "جام از نگاه دو" در تمام مدت برگزاری رقابت های حام جهانی از ساعت ١٨:٣٠ تا ٢٠ هرروز از شبکه دوم سیما پخش می شود، زمان شروع این مجموعه را روز پنجشنبه ٢٢ خردادماه اعلام کرد.

تهیه کننده "جام از نگاه دو" بابیان این مطلب که پس از حضورلوتهار ماتئوس در برنامه ١٠٠ روز تاجام جهانی این برنامه ؛ وعده ی حضور ستارگان بزرگ فوتبال جهان جهت تفسیر مسابقات را داده بودیم ، افزود: چهره های صاحبنامی چون به به تو ، جرزینهو ، روماریو واستوئیچکوف به همراه تعداد دیگری از صاحبنظران ، روزنامه نگاران ، مفسران و ستارگان فوتبال جهان بنا به موضوع در استودیوی "جام از نگاه دو" حضور پیدا خواهند کرد.

اکبری تصریح کرد: بنابه محاسبات صورت گرفته ، هزینه ی دعوت از این چهره‌ها در برزیل تا یک چهارم کاهش یافته و به این جهت امکان حضور تعداد بیشتری از کارشناسان و مفسران در یک برنامه ایرانی فراهم است.

وی درپایان گفت: از ابتدا تلاش مجموعه ی ما بالابردن سطح کیفی برنامه های ورزشی بود و گمان می کنیم جام جهانی فرصت مناسبی برای به نمایش گذاردن توانمندی رسانه های ایرانی جهت ارائه ی یک برنامه ی استاندارد به مخاطبان میلیونی و حرفه ای باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391