برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محمدزاده: برای هیچ مربی، بازیکن و مدیرعاملی رای محکومیت صادر نکرده‌ایم

شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۶:۱۹ — فارس

رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال گفت: کمیته اخلاق هیچ رای محکومیتی برای بازیکن، مربی یا مدیرعامل صادر نکرده است.

علی اکبر محمد‌زاده در مورد استعلام باشگاه‌های برای مربیان جهت فعالیت در لیگ برتر فصل آینده گفت: شیوه رسیدگی به پرونده‌ در کمیته اخلاق به این شکل است که وقتی گزارشی به ما ارایه شود در مورد آن گزارش تحقیق و تفحص می‌کنیم و سپس رای خود را بر برائت یا محکومیت آن فرد می‌دهیم. زیرا کمیته اخلاق رکن قضایی فدراسیون است و آرای قضایی صادر می‌کند. رای محکومیت هم از توبیخ شفاهی و کتبی تا محرومیت مادام العمر می‌تواند متغیر باشد.

وی ادامه داد: اگر استعلامی از کمیته اخلاق خواسته شود ما به پرونده و سوابق آن فرد مراجعه می‌کنیم تا ببین آن شخص محکومیت داشته یا خیر. البته با توجه به تازه تاسیس بودن کمیته اخلاق فدارسیون تاکنون هیچ حکمی مبنی بر محکومیت بازیکن، مربی یا مدیرعاملی صادر نکرد‌ه‌ایم. مگر اینکه در گذشته و اینکه در نبود کمیته اخلاق رای قضایی از سوی مراجع ذی صلاح صادر شده باشد و ما بخواهیم آن رای را اعمال کنیم.

رئیس کمیته اخلاق در مورد اینکه از سایر نهادها یا مراجع در مورد بازیکنان و مربیان استعلام خواهد شد یا نه گفت: ممکن است مراجع ذی‌صلاح از حراست فدراسیون استعلام بکنند مثل همان که کمیته فنی اعلام می‌کند فلان شخص نمی‌تواند مربی شود زیرا مدرک فنی ندارد. با این حال کمیته اخلاق کمیته فنی نیست و کمیته قضایی است که رای صادر می‌کند و تاکنون نیز برای هیچ بازیکن، مربی یا مدیرعاملی در فوتبال رای محرومیت صادر نکرده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391