برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نبی: تمرکز حرف اول را در جام جهانی می زند

دوشنبه، ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۷:۰۲ — فارس

سرپرست تیم ملی گفت: اگر بازیکنان اصل تمرکز را در زمین رعایت کنند و بتوانند از پتانسیل های خود به خوبی در زمین مسابقات استفاده کنند امیدواری بیشتری برای نتایج خواهد بود.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون، مهدی محمد نبی، سرپرست تیم ملی در خصوص شرایط بازیکنان در فرصت ۴ روز مانده به جام جهانی گفت: جام جهانی را در چند بخش می توان تقسیم کرد. بخشی از آن به بازیکنان با تجربه، بخشی دیگر به بازیکنانی که تجربه کمتری دارند و بخش سوم به کادر فنی باز می گردد که تجربه حضور در جام جهانی را دارند. این سه بخش بی شک با تلاش در جام جهانی می توانند نتایج خوبی را به دست بیاورند.

وی در ادامه بیان کرد: بازیکنی که برای اولین بار به تیم ملی فوتبال ایران ملحق شده و در رویداد مهمی چون جام جهانی حضور خواهد داشت بی شک تجربه اش را زمانی به دست می آورد که طبق خواسته سرمربی، مربی و یا بازیکنان با تجربه عمل کند تا موفق تر باشد. ضمن اینکه بازیکنان باید در داخل زمین تمرکز لازم را داشته باشند تا بتوانند بازی خوبی به نمایش بگذارند. اولین چیزی که در جام جهانی تاثیر گذار و نقطه قابل اهمیت است، تمرکز است. اگر اشتباه نکنم در جام جهانی ۱۹۹۸ و یا شاید ۲۰۰۲ بود که زیدان، بازیکن تیم ملی فرانسه که بازیکن بزرگ و با تجربه ای هم هست، با یک لحظه غفلت و عدم تمرکز در زمین بازی تکل خطرناک را انجام داد. لذا معتقدم تمرکز بین بازیکنان بسیار مهم بود و در کنار آن تجربه ای که در بازیهای دوستانه و در نهایت تمریناتی که در زمین مسابقه کسب می کنند، می توانند عملکرد خوبی داشته باشند.

سرپرست تیم ملی در ادامه بیان کرد: خوشبختانه تیم ملی فوتبال ایران با توجه به اردوهایی که پشت سر گذاشته، شرایط خوبی دارد و از نظر آمادگی جسمانی نیز در شرایط خوبی قرار دارد. باز هم می گویم اگر بازیکنان اصل تمرکز را در زمین رعایت کنند و بتوانند از پتانسیل های خود به خوبی در زمین مسابقات استفاده کنند امیدواری بیشتری برای نتایج خواهد بود. ضمن اینکه گروه سرپرستی، کادر فنی و تمام کسانی که در کنار و چارچوب کاری تیم ملی هستند ، تمام تلاش خود را کرده اند و امیدوارم بازیکنان با کسب نتایجی خوب قدر زحماتی که خودشان، کار فنی و مربیان و کادر سرپرستی تیم کشیده اند را دانسته و در بازیهای پیش رو موفق باشند.

محمدنبی در پایان درباره دیدار ایران با ترینیداد و توباگو گفت: این تیم سبک بازی اش شبیه تیم های آفریقایی و امریکای جنوبی است و تقریبا نوع بازی این تیم به ما کمک کرد چرا که حریفان ما در جام جهانی تقریبا با این سبک بازی می کنند. به لحاظ فیزیکی نیز معتقدم این تیم از نیجریه هم قوی تر است. بازی ایران با ترینیداد و توباگو بسیار خوب و درگیرانه بود و در آخر باز هم می گویم اگر بازیکنان تیم در زمین مسابقه و تمرین خواسته های کادر فنی را به خوبی اجرا کنند می توانند موفق تر باشند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391