برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نظری: اولادی به مربیان فحش داد، بازی نکرد

یکشنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۲۰:۰۰ — روزنامه ایران ورزشی

مشکل اولادی اخلاقی بود و ارتباطی به من و سایر بازیکنان نداشت! او در بازی استقلال و ملوان فحش‌های رکیکی به کادرفنی داد که این فحش‌ها به گوش امیر قلعه‌نویی ‌رسید و دیگر به اولادی بازی نداد.

محمد مهدی نظری

اگر در خاطرتان باشد، چند روز پیش مهرداد اولادی با انتقاد از امیر قلعه‌نویی علیه مهدی نظری حرف زد و اعتقاد داشت برخی اطرافیان سرمربی استقلال باعث می‌شدند او نیمکت‌نشین شده و نظری بازی کند.
حرف‌های اولادی با واکنش مهاجم شیرازی «سابق» استقلال همراه شد. مصاحبه او را بخوانید تا متوجه شوید در لیگ گذشته چه اختلافاتی میان بازیکنان وجود داشت.

از حرف‌های اولادی خیلی ناراحت شدی!
باید هم ناراحت شوم البته خیلی هم تعجب کردم. واقعاً نمی‌دانم چرا او چنین حرف‌هایی را بر زبان آورده. ما با هم صمیمی بودیم.

او گفته است تو به خاطر ارتباط با یکی از نزدیکان قلعه‌نویی بازی می‌کردی!
این حرف‌ها دروغ است. آقای اولادی، مگر می‌شود امیر قلعه‌نویی الکی به بازیکن میدان دهد؟ کلاه‌تان را قاضی کنید، در استقلال این امکان وجود دارد کسی با لابی بازی کند؟ همه امیر قلعه‌نویی را می‌شناسند و با خصوصیات اخلاقی سرمربی استقلال آشنا هستند. او آن‌قدر بزرگ هست که به کسی اجازه نمی‌دهد با لابی در ترکیب به میدان برود. مشکل اولادی چیز دیگری بود و ارتباطی به من نداشت.

واضح‌تر صحبت می‌کنی؟
مشکل اولادی اخلاقی بود و ارتباطی به من و سایر بازیکنان نداشت! او در بازی استقلال و ملوان فحش‌های رکیکی به کادرفنی داد که این فحش‌ها به گوش امیر قلعه‌نویی ‌رسید و دیگر به اولادی بازی نداد.

فصل سختی را پشت ‌سر گذاشتی.
من هیچ ‌وقت کاری به کسی نداشتم و خیلی‌ها به من انواع و اقسام تهمت‌ها را زدند اما هیچ‌ صحبتی نکردم و کار خود را انجام دادم. فقط به فکر فوتبال بودم و مانده‌ام چرا اولادی این حرف‌ها را می‌زند!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391