برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نظمی: برنامه خطیبی به اهداف ما نزدیک بود

شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۲۰:۰۲ — فارس

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: برنامه‌های رسول خطیبی به اهداف ما نزدیک بود و به همین خاطر او را انتخاب کردیم.

جمشید نظمی

جمشید نظمی در گفت‌وگو با رادیو جوان در مورد انتخاب رسول خطیبی گفت: در عین حالی که با گزینه‌های خارجی مذاکره می‌کردیم نیم نگاهی هم به گزینه‌های داخلی داشتیم و در کنار صحبت با مربیان خارجی با مربیان ایرانی نیز صحبت می‌کردیم. در نهایت بعد از اینکه مربی خارجی جواب نداد با ایرانی‌ها به توافق رسیدیم. از یک ماه پیش با رسول خطیبی مذاکره می‌کردیم که در نهایت با او به توافق رسیدیم.

مدیرعامل تراکتورسازی در ادامه یادآور شد: بومی‌گرایی از برنامه‌های باشگاه است و در راستای برنامه‌هایی که داشتیم با خطیبی به توافق رسیدیم او را در رسیدن به اهداف‌مان نزدیک دیدیم و به همین خاطر چنین انتخابی داشتیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا حضور در تراکتورسازی برای خطیبی زود نبود، عنوان کرد: به هر حال یک سر این تصمیم ریسک بود، همین وضعیت برای مربی خارجی نیز وجود داشت و ما گفتیم چه بهتر این ریسک را برای خطیبی انجام دهیم که یک چهره بومی است. فکر نمی‌کنم از این کار بی‌نتیجه بمانیم، یکی از خواسته‌های هواداران هم استفاده از چهره‌های بومی است. آنها بهتر از ما می‌دانند که باید از مربی جوانی مثل خطیبی که دارای انرژی و برنامه‌های بسیار خوب است حمایت کنند، او نیاز به زمان دارد و باید این فرصت را در اختیارش قرار دهیم.

وی در مورد میزان قرارداد خطیبی تصریح کرد: رقم قرارداد این مربی چندان بالا نیست او نسبت به پیشنهادات دیگر با رقم کمتری به تراکتورسازی آمد. خطیبی به غیر از اینکه سرمربی تراکتورسازی باشد، برادر دو شهید است که هر دوی آنها را می‌شناختم، حتی یکی از برادران او که به شهادت رسید در گردان من حضور داشت، او فردی با حجب و حیاست که به هیچ وجه در مورد رقم قرارداد با من صحبت نکرد. قرار شده خطیبی نفرات کادر فنی خود را تا ۴۸ ساعت آینده به من معرفی کند و در این راستا به جمع‌بندی برسیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391