برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نظمی: به چپ راهنما زدیم و به راست پیچیدیم

یکشنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۵۲ — فارس

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: در انتخاب رسول خطیبی مثل خیلی‌ها به چپ راهنما زدیم و به راست پیچیدیم.

جمشید نظمی در مورد شرایط تراکتورسازی، انتخاب رسول خطیبی و برنامه‌های این باشگاه در آینده صحبت‌های زیر را انجام داد.

چه شد پس از یک ماه در نهایت با رسول خطیبی به توافق رسیدید؟

حدود یک ماه بود با گزینه‌های مختلف مذاکره می‌کردیم و در این بین در پشت پرده مذاکراتی با رسول خطیبی داشتیم. اگر همان ابتدا او را انتخاب می‌کردیم شاید به انتخاب بدون مطالعه متهم می‌شدیم و خود خطیبی زیر سؤال می‌رفت. در این مدت کسی از اطلاعات ما خبر نداشت و مثل خیلی‌ها به چپ راهنما زدیم و به راست پیچیدیم. نخواستیم تا وقتی به یقین نرسیدیم کسی را در جریان تصمیماتمان قرار دهیم. نیاز به زمان داشتیم و خطیبی را در کنار سایر گزینه‌ها بررسی کردیم و در نهایت به این انتخاب رسیدیم.

چه چیزی باعث شد خطیبی به عنوان سرمربی انتخاب شود؟

ما یک استراتژی سه ساله داشتیم و می‌خواستیم جوان‌گرایی در تیم انجام دهیم. در نهایت به این نتیجه رسیدیم که خطیبی پتانسیل رساندن ما به خواسته‌هایمان را دارد. شاید اولین قدم ما در راستای جوان‌گرایی انتخاب رسول خطیبی باشد. او برنامه‌هایی که ارائه داد ما را به این نتیجه رساند که می‌توانیم با حضور او به اهدافمان نزدیک شویم.

قرارداد خطیبی چند ساله است؟

ما با او قرارداد سه ساله بسته‌ایم.

درست است می‌گویند بودجه تراکتورسازی به یک سوم رسیده است؟

نمی‌دانم بحث تقلیل بودجه به یک سوم از کجا مطرح شده است؟ ما قبلاً بودجه را اعلام کردیم و این مسئله درست نیست. بودجه ما برای سال آینده ۱۷.۵میلیارد تومان است.

قرار است ۹میلیارد این بودجه را خودتان درآمدزایی کنید؟

ما پیش‌بینی این مسئله را داشتیم تا بتوانیم حدود ۹ میلیارد درآمدزایی داشته باشیم.

درست است که گفته می‌شود قانونی مبنی بر اینکه باشگاه‌های نظامی نباید سرمربی خارجی جذب کنند، باعث شد به گزینه ایرانی روی بیاورید؟

اگر قانونی مصوب و ابلاغ شود برای همه لازم‌الاجرا است. اگر این قانون موجود باشد از آن تبعیت می‌کنیم، ما گفتیم وقتی قرار است هزینه‌ای انجام دهیم چرا این سرمایه را برای خارجی‌ها مصرف کنیم اکنون بیش از یک میلیون دلار بابت افراد خارجی که در گذشته در تراکتورسازی بودند به فیفا بدهکار هستیم. افرادی که نیم فصل در تراکتورسازی حضور داشتند و هیچ بازی خوبی انجام ندادند، بهتر بود این هزینه را برای خودمان خرج کنیم تا در آینده از آن بهره ببریم.

کادر فنی تراکتورسازی چه زمانی مشخص می‌شود؟

قرار شده رسول خطیبی بررسی‌های لازم را انجام دهد تا طی ۴۸ ساعت آینده اعضای کادر فنی را معرفی کنیم. هنوز روی فرد خاصی صحبت نکردیم و به جمع‌بندی نرسیدیم.

آیا خطیبی لیست بازیکنان مد نظر خود را به باشگاه اعلام کرده است؟

اطلاعات بازیکنان و نحوه قرارداد آنها در اختیار این مربی قرار داده شده و قرار است او طی ۴۸ ساعت آینده لیست خود را به باشگاه بدهد.

درست است که می‌گویند محمد پیروزرام یا جابری جایگزین حسن آذرنیا می‌شوند؟

این اسم‌ها که بیان می‌کنید از دوستان ما هستند اما هنوز برای این مسئله تصمیم نگرفتیم و تا کنون فقط روی انتخاب سرمربی متمرکز بودیم.

به عنوان سؤال آخر مطمئناً در جوانگرایی باشگاه کار سختی در پیش دارد که در این بین به حمایت هواداران هم نیاز دارید. در این مورد چه صحبتی دارید؟

هواداران اگر خواهان موفقیت فوتبال آذربایجان هستند باید از کادر فنی حمایت کنند. من در مورد انتخاب خطیبی ریسک نکردم بلکه یقین دارم او می‌تواند به موفقیت برسد. صحبت‌هایمان را خیلی رک و صریح بیان کردیم و تصمیم بر این شد که او هدایت تراکتورسازی را برعهده بگیرد. حدود یک ماه روی خطیبی بررسی کردیم و او را با چشم بسته قبول نکردیم. حمایت هواداران مکمل تصمیم ما خواهد شد و امیدواریم با حمایتی که آنها می‌کنند به نتیجه بخش شدن تصمیم ما کمک کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391