برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اولادی:پیش چشم قلعه نویی با صالح دعوا کردم

یکشنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۲۰:۰۱ — خبرورزشی

این بازیکن دو سال است به فوتبال آمده و در مورد همه چیز نظر می‌دهد. همه می‌دانند این آقا به چه شکل وارد فوتبال شده است. من حقیقت را گفتم و همه می‌دانند آن آقا همه کارهای او را انجام داد!

مهرداد اولادی

مهرداد اولادی ول‌کن مهدی نظری نیست و همچنان علیه او مصاحبه می‌کند! بعد از اینکه نظری به مصاحبه اولادی واکنش نشان داد، مهاجم مغضوب قلعه‌نویی در لیگ گذشته هر آنچه می‌توانست و می‌خواست به نظری گفت.


از مصاحبه نظری باخبر شدی؟ او پاسخ حرف‌هایی را که زده بودی، داد.

نظری در حدی نیست که به خاطر او مصاحبه کنم!

او گفته مشکل اولادی فنی نبود و اخلاقی بود.
چی بود؟!

اخلاقی.
مشکل من اخلاقی بود؟ نظری گفته؟

بله، او می‌گوید در بازی با ملوان حرف‌ها و فحش‌های رکیکی علیه کادر فنی استقلال زدی که به گوش قلعه‌نویی رسید.
اگر او گفته من به کادر فنی استقلال توهین کرده‌ام، دروغ بزرگی بر زبان آورده است.

خودت تعریف کن چه شد؟!
در بازی با ملوان بین دو نیمه در حالی که داشتیم داخل زمین می‌رفتیم، صالح در گوش قلعه‌نویی حرفی زد و او همان‌جا من را تعویض کرد. من با مجید صالح مشکل داشتم و خودم قبول دارم قلعه‌نویی شخصی نیست که بشود به او توهین کرد.

بعد از این اتفاق تو واکنش نشان دادی و با مجید صالح درگیر شدی؟
خب از این اتفاق خیلی ناراحت شدم. یکدفعه با یک حرف از زمین بیرون آمدم و این برایم سخت و غیرقابل تحمل بود. من مقابل خود قلعه‌نویی با صالح جروبحث کردم. این را انکار نمی‌کنم اما توهین هم نکردم.

تقصیر نظری چه بود؟
این بازیکن دو سال است به فوتبال آمده و در مورد همه چیز نظر می‌دهد. همه می‌دانند این آقا به چه شکل وارد فوتبال شده است. من حقیقت را گفتم و همه می‌دانند آن آقا همه کارهای او را انجام داد! من یک حرفی زدم و حرف‌های من خیلی برای دوستان سنگین تمام شده ولی آقای نظری، امسالت را هم می‌بینیم!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391