برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اسپانسر فصل قبل پرسپولیس:برند باشگاه ۵ سال مال ماست

یکشنبه، ۴ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۸:۰۶ — خبرآنلاین

نسیم آنلاین نوشت:

تیم پرسپولیس

در جوابیه شرکت صدرا سیستم پاسارگاد در مورد بیانیه منتشر شده توسط باشگاه پرسپولیس آمده است:

در سال ۹۱ پیرو مذاکرات صورت گرفته با باشگاه پرسپولیس مقرر گردید در صورت واگذاری انحصاری بهره برداری از برند باشگاه پرسپولیس به شرکت صدرا سیستم پاسارگاد و مدیریت شرکت در اختیار سهامداران خصوصی ، درصدی از سود حاصل از کلیه فعالیت های این شرکت به باشگاه پرسپولیس تعلق گیرد.

در همین راستا مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با استناد به صورت جلسه ۲۰۲۷ ـ ۱/۹۱ مورخ ۲۴/۵/۹۱ هیئت مدیره باشگاه، به عنوان نماینده تام الاختیار هیئت مدیره اقدام به معرفی آقای شیرینی به عنوان سهامدار و عضو هیئت مدیره نمودند و طی صلح نامه ای حق واگذاری انحصاری از برند به مدت ۵ سال و با امضا ء مدیرعامل و یکی از اعضای هیئت مدیره به این شرکت واگذار گردیده است.

بر اساس این صلح نامه حق بهره برداری از برند باشگاه در تمام حوزه های فرهنگی، اقتصادی و فرهنگی به مدت ۵ سال در اختیار شرکت سرمایه گذاری صدرا سیستم پاسارگاد است.

باشگاه پرسپولیس اعلام کرده بر اساس تصمیم وزیر ورزش اسپانسر رسمی باشگاه شرکت بهنام پیشرو کیش است. اما بر اساس قانون تجارت کلیه قراردادهای شرکت‌ها با امضای صاحبان مجاز طبق آخرین تغییرات روزنامه رسما منعقد می شود.

قرارداد شرکت صدرا با باشگاه پرسپولیس بر همین منوال امضا شده است و طبق قانون تجارت تغییر مدیرعامل یا اعضای هیئت مدیره یک شرکت نافی قراردادهای رسمی منعقد شده قبل یک شرکت نمی‌شود.

به این ترتیب وزارت ورزش و جوانان حق امضای قرارداد با یک اسپانسر جدید نداشته است.

به دنبال اتفاقات هفته های گذشته، شرکت صدرا سیستم پاسارگاد استفاده از برند باشگاه پرسپولیس را حق واقعی خود می داند. بدیهی است در صورت لزوم با دعوت از اهالی محترم رسانه جلسه ای مطبوعاتی برگزار خواهد شد و در جریان آن تمام اسناد و مدارک مربوط به قرارداد رسمی شرکت صدرا سیستم با باشگاه پرسپولیس در اختیار رسانه های گروهی جهت شفاف سازی و روشن کردن اذهان عمومی قرار خواهد گرفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391