برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بررسی مشکلات پیشکسوتان استقلال در جلسه افشارزاده با کمیته پیشکسوتان

پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۴۳ — ایسنا

شرکت تیم فوتبال پیشکسوتان استقلال در لیگ سراسری پیشکسوتان و افزایش تعداد حقوق بگیران در جلسه مدیرعامل با کمیته پیشکسوتان بررسی شد.

به نقل از سایت باشگاه استقلال، بهرام افشارزاده مدیرعامل باشگاه در جلسه ای با اعضای کمیته پیشکسوتان باشگاه دیدار و گفتگو کرد.

در این جلسه که بیشتر به منظور آشنایی کامل مدیرعامل جدید باشگاه استقلال با پیشکسوتان و بررسی و رفع برخی از مشکلات این کمیته برگزار شد، درخواست‌ها و مشکلات کمیته با حضور مدیرعامل بررسی شد.

در جلسه کمیته پیشکسوتان بهرام افشارزاده، منصور پورحیدری، علی جباری، جواد قراب، مهدی کشاورز و مصطفی شرکاء حضور داشتند و موضوعاتی چون بررسی وضعیت معیشتی و حق و حقوق پیشکسوتان، اختصاص هدایایی از طرف باشگاه برای تولد آنها مطرح و همچنین در مورد عیادت مدیرعامل و تنی چند از اعضای هیئت مدیره با غلام حسین مظلومی و رسیدگی به امور ایشان نیز بحث و تبادل نظر شد.

از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه ، بحث شرکت تیم فوتبال پیشکسوتان استقلال در لیگ سراسری پیشکسوتان و همچنین افزایش تعداد پیشکسوتان حقوق بگیران بود.

در پایان این جلسه علی جباری به عنوان رئیس کمیته پیشکسوتان مطالبی را جهت رسیدگی بیشتر به امور این کمیته به اطلاع مدیرعامل رساند و افشارزاده نیز ضمن یادداشت این مسائل و مشکلات قول رسیدگی هرچه سریعتر به این امور را داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391