برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بختیار رحمانی:انگ بد بازی کردن به من نمیچسبد

شنبه، ۳ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۹:۲۴ — روزنامه ایران ورزشی

هواداران فولاد من را دوست دارند. هر چند که بعضی‌ها دوست دارند من بروم اما من در مصاحبه‌ام منظوری نداشتم.

هفته گذشته مصاحبه‌ای از بختیار رحمانی منتشر شد که حواشی زیادی به دنبال داشت. شاید خیلی‌ها فکر می‌کردند با این واکنش‌ها، کاپیتان فولادی‌ها حرف‌هایش را تکذیب می‌کند یا اینکه می‌گوید از صحبت‌هایش خوب برداشت نشده اما بختیار این کار را نکرد و فقط در مورد مصاحبه‌اش توضیحات بیشتری داد. اینکه چرا در این موقعیت چنین حرف‌هایی زد و چه هدفی برای فصل آینده دارد. بختیار رحمانی که در اردوی اتریش به سر می‌برد در مورد شرایط تیم، خودش و مصاحبه‌ای که اخیرا انجام داد صحبت می‌کند.

مصاحبه‌ای که چند روز پیش انجام دادی سر و صدای زیادی به پا کرده. شاید خیلی‌ها فکر نمی‌کردند بختیار رحمانی که سال‌ها کاپیتان فولاد بوده به این راحتی از علاقه‌اش به استقلال حرف بزند و با صراحت بگوید که اگر لژیونر نشد به استقلال می‌رود...

من استقلالی هستم. یعنی از بچگی مثل خیلی از بچه‌ها که یا استقلال را دوست داشتند یا پرسپولیس را، من آبی بودم و این تیم را بیشتر دوست داشتم. وقتی هم فوتبال بازی می‌کردم خیلی دوست داشتم که یک روز در استقلال بازی کنم. نمی‌دانم این حرف‌ها چه عیبی دارد. به هر حال اینها آرزوهای بچگی است اما وقتی به فولاد رفتم همه چیز فرق کرد. خدا شاهد است که بدون هیچ ریایی می‌گویم هر چه داشتم و دارم از فولاد و هوادارانی است که در سرما و گرما از من حمایت کردند. ۱۱ سال است که در فولاد بازی می‌کنم و با این تیم شدم بختیار رحمانی. من با فولاد بزرگ شدم و با این تیم به همه چیز رسیدم.

پس چرا آن حرف‌ها را زدی؟ جوری حرف زدی که انگار از فولاد فراری هستی؟

راستش را بخواهید آن روز از یکسری حرف‌ها خیلی ناراحت بودم و به خاطر همین هم آن مصاحبه را انجام دادم. من برای یکسری‌ که خودشان را فولادی قلمداد می‌کنن و جور دیگه‌ای من را بدرقه می‌کنن خیلی خیلی متاسفم. آن روز هم به خاطر همین‌ها ناراحت بودم. اما فولاد همیشه باشگاه بدون حاشیه و بانظمی بوده.

چطور شد که یکسری‌ ناراحتت کردند؟

بهتر است که در مورد این مساله زیاد حرف نزنم اما فکر می‌کنم در کارم دخالت می‌کردند که من هم به همین دلیل عصبانی بودم. الان که آرام هستم می‌بینم که اشتباه کردم و نباید آن حرف‌ها را می‌زدم.

به هر حال اینکه گفتی فولاد چشمه کوچکی برابر دریا است و دریا استقلال و پرسپولیس هستند، شاید خیلی از فولادی‌ها را ناراحت کردی؟

بله، فولاد چشمه است در برابر استقلال و پرسپولیس اما به لحاظ حاشیه و اینکه در رسانه‌ها به آنها توجه بیشتری می‌شود. پس خدا را شکر می‌کنم که فولاد به این لحاظ چشمه است.

اما این حرف‌ها و اینکه اگر لژیونر نشوی به استقلال می‌روی باعث شده برایت حاشیه‌های زیادی درست شود.

چه حاشیه‌ای؟ !

اینکه در بازی با استقلال به عمد اخراج شدی تا فصل آینده در این تیم بازی کنی...

این مسائل به من نمی‌آید. هر کسی هم این حرف‌ها را می‌زند از ناراحتی‌اش که می‌داند من پیشنهادهای زیاد و خوبی دارم، بوده. خدا شاهد است من در این چند سالی که برای فولاد بازی کردم کم نگذاشتم و تمام تلاشم را کردم تا تیم موفق باشد که خدا رو شکر قهرمان هم شدیم. پس انگ بد بازی کردن و مسائل اینچنینی به من نمی‌چسبد.

اما شاید همه اینطور نباشند. شاید برداشت هواداران فولاد جور دیگری باشد و از دستت خیلی ناراحت باشند و ...

هواداران فولاد من را دوست دارند. هر چند که بعضی‌ها دوست دارند من بروم اما من در مصاحبه‌ام منظوری نداشتم.

یعنی فصل بعد اگر لژیونر نشوی به استقلال نمی‌روی؟

مطمئن باشید من فصل آینده در ایران بازی نمی‌کنم. همانطور که قبلا هم گفتم پیشنهادهای خوبی برای لژیونر شدن دارم و امسال بهترین فرصت برای این است که به خواسته‌ام یعنی بازی در اروپا برسم. من از آقای دهکردی هم برای این جدایی اجازه گرفتم و علاقه شخصی‌ام را با باشگاه در میان گذاشتم. پس مطمئن باشید تا اجازه فولادی‌ها و هواداران خوزستانی نباشد جایی نمی‌روم. می‌دانم نباید خیلی حرف‌ها را می‌زدم اما اشتباه کردم. به هر حال همه اشتباه می‌کنند که من هم به صراحت به این مساله اعتراف می‌کنم و امیدوارم هواداران فولاد ناراحت نباشند.

پس یعنی اگر لژیونر نشوی، در فولاد می‌مانی؟

حتما همینطور است. من حتی در آخرین مکالمه‌ای هم که با آقای دهکردی داشتم گفتم تا فولاد نخواهد هیچ جا نمی‌روم.

خب از تیم ملی چه خبر؟ اوضاع خوب است؟

خدا را شکر همه چیز خوب است. تمرینات خیلی منظم و خوب برگزار می‌شود و همه از شرایط راضی هستند.

انگار امید زیادی به حضور در جام جهانی داری؟

بله، به هر حال من خیلی تلاش می‌کنم و فکر می‌کنم حقم است در جام جهانی باشم. مطمئن باشید اگر خدا بخواهد به حقم می‌رسم. دلم هم خیلی روشن است و می‌دانم به جام جهانی می‌روم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391