برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صادقپور: باشگاه استقلال حامی قانون مداری مد نظر قلعه نویی است

دوشنبه، ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۴:۰۸ — ایرنا

نایب رییس هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: باشگاه استقلال قانون مداری و فعالیت افراد در حیطه مسئولیت خود را سرلوحه کار خود قرار می دهد و بر این اساس حمایت همه جانبی ای از قانون مداری مد نظر قلعه نویی خواهد داشت.

رضا صادقپور روز دوشنبه پیش از نشست امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال استقلال با بهرام افشارزاده مدیرعامل این باشگاه افزود: تمامی فعالیت فنی تیم فوتبال استقلال زیر نظر سرمربی انجام می شود. با توجه به اینکه هیات مدیره موضوع کادر فنی تیم استقلال را به افشارزاده واگذار کرده است، قلعه نویی در باشگاه حاضر می شود و در باره مسایل فنی با مدیر عامل باشگاه مذاکره خواهد کرد.

وی ادامه داد: گزارش گفت وگوی قلعه نویی و افشارزاده در نشست آتی هیات مدیره ارائه می شود در باره عقد قرارداد با کادر فنی تیم فوتبال استقلال، هیات مدیره تصمیم گیری خواهد کرد.

نایب رییس هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: باتوجه به این که محوریت فعالیت های باشگاه قانونمندی و رعایت سلسله مراتب اداری و فعالیت افراد طبق شرح وظایف و حدود اختیارات هر فرد است، مقرر شد اعضای هیات مدیره باتوجه به موضوعیت کادرفنی این اختیار را به بهرام افشارزاده واگذار کند.

وی تاکید کرد: تمامی موارد زمانی قانونمند و اجرایی است که در هیات مدیره باشگاه استقلال به تصویب برسد از این رو هر موردی که مصوبه هیات مدیره را نداشته باشد، مورد نظر افشارزاده به عنوان مدیرعامل باشگاه نیز نخواهد بود چرا که افشارزاده شخصیتی قانونمدار و باتجربه است.

صادقپور ادامه داد: هیات مدیره باشگاه استقلال درخصوص کادرفنی باشگاه استقلال همه گونه حمایتی انجام خواهد داد تا مربیان استقلال با قدرت انتخاب و فعالیت خود را آغاز کنند.

وی افزود: هیات مدیره باشگاه استقلال احترام ویژه ای برای امیر قلعه نویی قائل است و تمامی افراد به اتفاق آراء رای بر سرمربیگری وی در تیم استقلال دادند.

قلعه نویی شخصیتی استاندارد و قانونمدار است و همواره داعیه قانونمداری را در باشگاه داشته است و ما هم با این داعیه کاملا موافق هستیم و همه گونه حمایتی در این خصوص انجام خواهیم داد.

وی اظهار امیدواری کرد: باشگاه استقلال در راستای فرهنگ سازمانی و رضایت هواداران و تکریم آنان مصوبات خوبی در هیات مدیره داشته باشد.

نایب رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال درخصوص نگرانی هواداران این تیم از آغاز نشدن تمرینات این تیم گفت: کمپ باشگاه استقلال آماده نبوده و دلیل عقب افتادن و تعویق تمرینات تیم تجهیز و آماده سازی محل تمرین است که این مشکل طی روزهای آینده رفع و تمرینات تیم آغاز خواهد شد.

نشست امیر قلعه نوعی و بهرام افشارزاده درخصوص جمع بندی برای انتخاب کادرفنی تیم استقلال ساعت ۱۳ در محل این باشگاه آغاز می شود.

قلعه نویی صبح امروز در یک گفت گوی رادیویی به طور تلویحی اعلام کرد جواد زرینچه و مهدی پاشازاده در صورت توافق با باشگاه استقلال فصل آینده به عنوان مربیان، تیم فوتبال این باشگاه را همراهی خواهند کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391