برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سمندر: با قوانین جدید نقل‌و انتقالات تیم‌ها دچار مشکل می‌شوند

دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۲۶ — فارس

مدیر عامل باشگاه گسترش فولاد تبریز گفت: با قوانین جدیدی که در نقل وانتقالات وضع شده بعضی از تیم‌ها حتما به مشکل می‌خورند.

غلامرضا سمندر

غلامرضا سمندر مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز در خصوص آکادمی فوتبال پایه این باشگاه در گفت‌وگو با رادیو ورزش گفت: ما از پیشکسوتان فوتبال آذربایجان دعوت به همکاری کردیم تا در آکادمی به ما کمک کند و الان هم مدیر آکادمی باشگاه ما سلامی است که در سطح ملی مربیگری کرده است. فکر می‌کنم حداکثر تا سه سال آینده بتوانیم از خروجی تیم‌های پایه‌مان در تیم بزرگسال استفاده کنیم.

وی در مورد قانون استفاده از بازیکنان زیر ۲۳ سال در لیگ امسال گفت: با این وضعیت فکر می‌کنم بعضی از تیم‌ها دچار مشکل شوند اما فکر می‌کنم در آینده وضعیت بهتر می‌شود اما امسال حتما بعضی تیم‌ها دچار مشکل خواهند شد. طبق قانون امسال باید از ۱۸ بازیکن بزرگسال استفاده کنیم و این درحالی است که سال گذشته ۲۱ بازیکن بزرگسال داشتیم و با این وضعیت باید حداقل ۷ نفر را از لیست خارج کنیم و اگر نقل وانتقالات را هم در نظر بگیریم این تعداد تا ۱۳ نفر هم می‌رود.

سمندر افزود: به همین دلیل فکر می‌کنم دچار مشکل شویم اما قطعنا در سال‌های آینده وضعیت بهتر خواهد شد و ما هم به بازیکنان جوانمان اعتماد می‌کنیم و در حال حاضر به سراغ بازیکنان زیر ۲۳ سال و امید می‌رویم. مطمئن هستم که در سال‌های آینده وضعیت بهتر خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391