برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ثنایی: قرارداد بازیکنان و کادرفنی را شفاف اعلام می‌کنیم

یکشنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۴:۵۹ — فارس

سرپرست باشگاه پیکان گفت: قرارداد بازیکنان و کادرفنی تیم فوتبال پیکان را به صورت شفاف اعلام خواهیم کرد.

ابراهیم ثنایی، در خصوص انتخاب منصور ابراهیم‌زاده به عنوان سرمربی تیم فوتبال پیکان اظهار داشت: ابتدا جا دارد مسئله‌ای را بگویم. من همواره به جامعه رسانه ایمان دارم و معتقدم آنها در شفاف‌سازی و روشن کردن مسائل به افکار عمومی بسیار کمک می‌کند اما اگر کمی دقت وجود نداشته باشد مسائلی به وجود می‌آورد. در چند روز اخیر یکی از روزنامه‌ها مسائلی را مطرح کرده بود که صحت نداشت.

وی افزود: این روزنامه به نقل از یکه‌زارع مدیرعامل شرکت ایران خودرو اعلام کرد که ابراهیم‌زاده جزو گزینه‌ها نیست و اصلا با او صحبتی نشده است. در واقع فکر کنم آنها خواب نما شده بودند زیرا به هیچ عنوان این مسائل مطرح نشد. یکه‌زارع بنده را به عنوان مدیرعامل باشگاه انتخاب کرد و کارها را انجام می‌دهم البته در برخی موارد از او هم مشورت می‌گیرم.

سرپرست باشگاه پیکان با اشاره به مذاکره سه باشگاه با منصور ابراهیم‌زاده تصریح کرد: به جز ما تراکتورسازی و نفت هم به دنبال ابراهیم‌زاده بودند. یکسری مسائل را مطرح کردیم و همه چیز به جلسه روز گذشته ما که در حضور یکه‌زارع برگزار شد، برگشت. جلسه خوبی که یک ساعت به طول انجامید و پس از آن ابراهیم‌زاده اعلام کرد با توجه به اینکه با تراکتورسازی هم صحبت کرده یک ساعت وقت می‌خواهد تا تصمیم خود را در این زمینه بگیرد. پس از اینکه خطیبی به عنوان سرمربی تراکتورسازی اعلام شد پرونده حضور ابراهیم‌زاده در تبریز بسته شد و او بین دو گزینه ما و نفت قرار داشت که شب گذشته به من پیامک داد که پیکان را انتخاب کرده‌ام.

ثنایی تاکید کرد: امیدوارم که بتوانیم با او نتایج خوبی بگیریم. ابراهیم‌زاده بار مسائل فنی را به دوش می‌کشد و من هم بار مسائل اجتماعی را به دوش خواهم کشید. در این مدت فشارهای زیادی در خصوص انتخاب سرمربی بود. به هر حال ابراهیم‌زاده کارنامه خوبی دارد و امیدوارم بتوانیم با او موفق باشیم. امیدوارم تجربیات او به کمک ما آید و با توکل به خدا سال خوبی داشته باشیم.

وی در مورد اینکه آیا به دنبال کسب سهمیه آسیایی است، گفت: ما کار سختی داریم زیرا به تازگی به لیگ برتر راه یافته‌ایم اما این مسئله دور از انتظار نیست.

سرپرست باشگاه پیکان در خصوص اینکه آیا بودجه باشگاه ۱۱.۵ میلیاردی است که در زمان مدیریت قبلی اعلام شده بود،‌ گفت: ‌من تعجب می‌کنم این موارد از کجا مطرح می‌شود. اگر در خصوص مدیریت قبلی باشد که آنها باید پاسخگو باشند. سازمان لیگ چارچوبی قرار داده و بودجه حداکثری باشگاه را ۱۵ میلیارد قرار داد. ما هم تلاش می‌کنیم تا از این عدد عدول نکنیم و بر اساس قراردادهای منطقی بتوانیم تیم خوبی را ببندیم.

ثنایی در مورد اینکه آیا ابراهیم‌زاده لیست بازیکنان را در اختیار باشگاه قرار داده،‌‌ گفت: او هم اکنون به اصفهان رفت و قرار است سه‌شنبه برای عقد قرارداد به تهران بیاید. لیست بازیکنان فعلی را در اختیار او قرار می‌دهیم تا آنها را که می‌خواهد حفظ کند. سایر بازیکنان هم تلاش می‌کنیم جذب کنیم. یکه‌زارع معتقد است که تیم خوبی البته بدون صرف هزینه‌های بیهوده بسته شود. ما با ۳-۴ بازیکن شاخص می‌توانیم تیم خوبی را ببندیم.

سرپرست باشگاه پیکان در مورد اینکه آیا مبلغ قرارداد سرمربی را رسانه‌ای خواهد کرد،‌ گفت: به محض اینکه قرارداد رسمی امضا کنیم مبلغ را خواهیم گفت. همچنین قرارداد بازیکنان را شفاف اعلام می‌کنیم تا همه چیز روشن شود.

وی در مورد محل برگزاری بازی‌های پیکان تصریح کرد: ما ورزشگاه شهدای شهر قدس را به عنوان زمین اول و ورزشگاه انقلاب کرج را به عنوان ورزشگاه دوم به سازمان لیگ اعلام کردیم. سلیمانی و مهدی از مسئولان سازمان لیگ در کنار مسئولان شورای شهر جلسه‌ای را برگزار کردیم که در آن در خصوص چند مشکل ورزشگاه صحبت شد که قرار شد اسکوربرد ورزشگاه، نور و نصب صندلی روی سکوهای سیمانی در اولویت قرار بگیرد و ما این مسائل را هر چه زودتر برطرف خواهیم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391