برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ثنایی: پرداختی‌های پیکان به روش باشگاه‌های اروپایی خواهد بود

یکشنبه، ۴ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۱۶ — فارس

سرپرست باشگاه پیکان گفت: برای جذب کادر فنی و بازیکنان در فصل جدید به شیوه تیم های اروپایی عمل خواهیم کرد.

ابراهیم ثنایی

به نقل از سایت باشگاه پیکان، ابراهیم ثنایی در مورد شرایط تیم فوتبال پیکان اظهار داشت: پس از پیش پرداخت لازم به بازیکنان در فصل جدید از شیوه پرداخت جدید استفاده کرده و پرداخت بازیکنان بصورت هفتگی و مانند تیم های اروپایی خواهد بود. این به منزله ایجاد انگیزه بیشتر بازیکنان و کادر فنی بوده و سعی خواهد شد، با پایان فصل بدون بدهی به کادر فنی و بازیکنان، سال مالی خوبی را پشت سر بگذرانیم.

وی با اشاره به پرداخت به موقع مبالغ قرارداد اعضای تیم فوتبال پیکان در سال گذشته، تأکید کرد: در فصل گذشته نیز پیکان با پرداخت بموقع پول بازیکنان از خوش حساب ترین تیم های حاضر بود، به گونه ای که قبل از بازی آخر در پلی آف اکثر بازیکنان بیش از ۸۰ درصد و برخی نیز تمامی پول خود را دریافت کرده بودند و این خوش حسابی مرهون توجه و حمایت های ارزشمند مدیریت ارشد گروه صنعتی ایران خودرو یکه زارع و زحمات مدیران سابق باشگاه پیکان بوده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391