برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

معیارهای لو رفته باشگاه نفت برای انتخاب سرمربی

دوشنبه، ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۰۹:۳۷ — ایرنا

مسوولان باشگاه نفت تهران روز ۱۱ خردادماه سرمربی تیم فوتبال این باشگاه را انتخاب کردند، موضوعی که به نظر برخی کارشناسان با معیارهایی که مسوولان این باشگاه برای انتخاب سرمربی تعیین کرده بودند، متفاوت است.

تیم نفت تهران

مسوولان باشگاه نفت تهران پس از آنکه با یحیی گل محمدی سرمربی موفق خوددرسیزدهمین دوره لیگ برتربه توافق نرسیدند،حسین فرکی ، منصورابراهیم زاده، مجید صالح، حسین عبدی، حمید استیلی،حمیددرخشان، هومن افاضلی، مجید جلالی،مجتبی تقوی و علیرضا منصوریان را برای قبول این مسوولیت در چهاردهمین دوره لیگ برتر درفهرست گزینه های خود قراردادند و مقرر شد هرکدام از این نامزدها بیشترین امتیاز از بین معیارهای انتخابی را بدست آورد به عنوان سرمربی هدایت نفت را عهده دار شود.

**معیارهای اصلی انتخاب سرمربی در باشگاه نفت تهران

باشگاه نفت تهران که یک تیم دولتی است ۱۳معیاردانش فنی وبروزبودن،سابقه مطلوب تیم داری،مدیریت،شخصیت مطلوب اجتماعی وفرهنگی،سلامت روح و جسم،سابقه ارتباط وتعامل سازنده بابازیکنان،سابقه مطلوب هماهنگی مطلوب با مدیریت و ارکان باشگاه،رضایت مطلوب باشگاه های قبلی،اعتقاد به استفاده از ورزشکاران جوان (جوان گرایی)،برنامه و سازمان محور بودن،دانستن دیدگاه حضور موثر در مسابقات قهرمانی آسیا، آشنایی با زبان انگلیسی و کامپیوتر و تحصیلات آکادمیک (دانشگاهی) را برای انتخاب سرمربی تعیین کرده بود که در آخر از بین نامزدهای احراز این پست یکی را به عنوان سرمربی انتخاب کرد.

**کارنامه سرمربی جدید تیم نفت تهران

سرمربی جدید تیم نفت تهران درحرفه مربیگری سابقه زیادی ندارد . فقط شش هفته سرمربی تیم پاس همدان بود و از این تیم اخراج شد.

این پایان کار این مربی نبود او در اردیهشت ماه سال ۹۰ هدایت تیم امید ایران را برعهده گرفت.

او در این تیم بااستفاده ازبازیکن دو اخطاره در دیدار امید ایران برابر عراق بشدت مورد انتقاد قرار گرفت و این اتفاق در حالی افتاد که کارشناسان معتقد بودند آن تیم یکی ازبهترین تیم های ایران در این رده سنی بود و می توانست به المپیک راه پیدا کند.

این سرمربی روز ۱۵فروردین ماه سال ۱۳۹۱مسوولیت هدایت زیر ۲۲ساله‌ها را عهده دار شد تا با این تیم در رقابت های قهرمانی آسیا شرکت کند.

این مربی ۲۲ماه هدایت تیم زیر ۲۲ ساله‌ها را برعهده داشت و تیمش در طول این مدت درهیچ مسابقه رسمی شرکت نکردودرحالی که تنها۲۰ روز به برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا باقی مانده بود، این تیم را ترک کرد.

این مربی علت کناره گیری اش را به باشگاه های لیگ برتری نسبت داد و عنوان کرد باشگاه‌ها با وی همکاری لازم را ندارند و به او بازیکن نمی دهند واگر تیم را بدون بازیکنان مورد نظر به عمان ببرد شکست سنگینی خورده و به سابقه حرفه ای اش لطمه وارد می شود.

البته دراین زمان انتشارتصاویری ازقلیان کشیدن بازیکنان این تیم درکیش جنجالی برای فوتبال ایران درست کرد که می رفت به محرومیت بازیکنان بیانجامد، اما مثل برخی مسائل دیگری به نوعی با حمایت فدراسیون جمع شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391