برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شهبازی: امکان جعل امضای بازیکنان در سازمان لیگ وجود ندارد

چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۹:۰۲ — باشگاه خبرنگاران

مسئول نقل و انتقالات سازمان لیگ برتر فوتبال درخصوص وضعیت وریا غفوری گفت: این بازیکن زمانی که با باشگاه نفت تهران قرارداد بسته سنش زیر ۲۸ سال بود. براین اساس قراردادش با نفت تهران هم سه ساله است.

مصطفی شهبازی افزود: طبق آئین نامه سازمان لیگ برتر تمام بازیکنانی که سنشان زیر ۲۸ سال است قراردادشان سه ساله بسته می‌شود. براین اساس وریا غفوری هم قرارداد سه ساله با باشگاه نفت تهران دارد.

مسئول نقل و انتقالات سازمان لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: اگر از قرارداد وریا غفوری یک سال دیگر مانده است، این بازیکن می‌تواند با رضایت باشگاه نفت تهران قراردادش را مشخص کند و به باشگاه سپاهان بپیوندد.

وی درباره ادعای وریا غفوری مبنی بر اینکه امضایش در سازمان لیگ جعل شده است بیان کرد: سازمان لیگ برتر از بازیکنی امضاء نمی‌گیرد بازیکنان قراردادشان را در هیئت فوتبال ثبت می‌کنند و باشگاه‌ها این قراردادها را به سازمان لیگ می‌دهند.

براین اساس سازمان لیگ از بازیکنان امضاء نمی‌گیرد که این امضا‌ها هم جعلی باشد.

وی خاطرنشان کرد: وریا غفوری با مذاکره با باشگاه نفت تهران می‌تواند مشکلش را برطرف کند و به تیم سپاهان بپیوندد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391