برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اصغر شرفی: مگر عکس گرفتن با یک هنرمند جرم است؟

یکشنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۲۱:۰۳ — آی اسپرت

من هومن خلعتبری را دقیقا نمی شناسم اما او هم یک ایرانی است و افتخار برای کشور ما. مگر عکس گرفتن با یک هنرمند جرم است؟

اصغر شرفی

حضور هومن خلعتبری، موسیقیدان ایرانی در اردوی تیم ملی و عکس گرفتن او با برخی بازیکنان ایران از جمله محمدرضا خلعتبری، سر و صدای زیادی به راه انداخته. خیلی‌ها از این موضوع انتقاد کرده اند اما اصغر شرفی مثل همیشه، منطقی و صریح در این مورد صحبت می‌کند و علیه این انتقادها موضع می گیرد:« ما همه اش در حاشیه هستیم و اصلا در متن زندگی نمی کنیم. متن زندگی یعنی مثبت نگاه کردن. من هومن خلعتبری را دقیقا نمی شناسم اما او هم یک ایرانی است و افتخار برای کشور ما. مگر عکس گرفتن با یک هنرمند جرم است؟

او هزینه کرده و بازی تیم ملی را از نزدیک دیده . چه اشکالی دارد با بازیکنان مورد علاقه اش عکس هم بگیرد؟ موسیقی خوراک روح است. ما همه اش نباید به فوتبال فکر کنیم، اینجوری بازیکنان تیم ملی خسته می شوند. پس باید تفریح دیگری داشته باشند. امیدوارم یکسری افراد دست از این حاشیه سازی بردارند و در متن زندگی کنند» اصغر شرفی از گذشته هم می گوید:« زمان ما پر بود از این عکس ها. همه بازیکنان با خواننده‌ها عکس می گرفتند. کسی هم حرفی نمی زد و انتقادی هم نمی کرد. بازیکنان بهترین فوتبال را هم انجام می دادند. شما بروید و علی پروین را ببینید که چقدر عکس قدیمی دارد.

مگر در زمین بد بازی می کرد؟ اینها به فوتبال ربطی ندارد و بیخودی نباید اینها را به هم ارتباط داد. اصلا زمان ما شهرام شب پره و خیلی از خواننده های دیگر به اردوی تیم ملی می آمدند اما بازیکنان به زمین می رفتند و بهترین عملکرد خود را ارائه می دادند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391