برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تندیس چهارمین حضور در جام جهانی تحویل کی‌روش شد

پنجشنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۲:۴۳ — مهر

تندیس چهارمین حضور تیم ملی در جام جهانی از سوی نمایندگان فیفا به کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی و نماینده فدراسیون فوتبال ایران تقدیم شد.

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در زمان برگزاری کلاس آموزشی نمایندگان فیفا به بازیکنان و کادر فنی و سرپرستی تیم ملی و پیش از آغاز کلاس توجیهی داوری، نمایندگان فدراسیون جهانی فوتبال - فیفا - تندیس چهارمین حضور تیم ملی ایران در مسابقات جام جهانی را تحویل سرمربی و هوشنگ مقدس نماینده فدراسیون فوتبال ایران کردند.

برپایه این گزارش، تاکنون سه تندیس حضور در جام های جهانی ۱۹۷۶ آرژانتین، ۱۹۹۸ فرانسه و ۲۰۰۶ آلمان در دفتر رئیس فدراسیون فوتبال قرار داشته و امروز نمایندگان فیفا تندیس حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را به تیم ملی ایران تحویل دادند.

تهیه فیلم و عکس با مدل‌های مختلف برای جام جهانی از بازیکنان ایران فدراسیون جهانی فوتبال برای صدور کارت‌های بازی بازیکنان تیم‌های مختلف و همچنین نمایش بازی‌ها برنامه‌های متعددی دارد.

برای صدور کارت و بنا بر اعلام فیفا، مقرر است تا طی طرحی جالب هر فردی برگه‌ای را که در آن شماره کارت، نام و نام خانوادگی و سمتش درج شده، روی سینه خود نگاه دارد تا در زمان صدور کارت و به جهت افزایش دقت بیشتر در صدور کارت‌ها از این عکس‌ها استفاده شود.

بر همین اساس گروه‌های مختلف عکاسی و فیلمبرداری در محل هتل تیم ملی حضور یافته و ضمن عکاسی در حالت‌های مختلف از بازیکنان تیم ملی، کادر فنی و سرپرستی تیم ملی، در حالت‌های مختلف و یکسان از همه بازیکنان تیم ملی فیلمبرداری کردند تا پیش از شروع مسابقات، تیم‌ها در جام جهانی از طریق گیرنده‌های تلویزیونی، ماهواره‌ای و اینترنتی به نمایش گذاشته شود.

بر پایه این گزارش، از میان کادر فنی تیم‌های مختلف تنها از سرمربی هر تیم فیلمبرداری می‌‌شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391