برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاج: ملی پوشان فوتبال در جام جهانی هویت ایرانی و اسلامی خود را نشان دهند

یکشنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۲۳ — ایرنا

رییس سازمان لیگ فدراسیون فوتبال با بیان اینکه امیدوارم در جام جهانی اتفاق ناگواری رخ ندهد، گفت: با توجه به اینکه ۵ میلیارد نفر این مسابقات را تماشا می کنند، فرصتی است تا ملی پوشان فوتبال هویت ایرانی و اسلامی خود را نشان دهند.

مهدی تاج در حاشیه دهمین نشست مسوولان استانی مدارس فوتبال کشور در جمع خبرنگاران افزود: احساس می کنم که تیم ملی خوبی داریم و باید در برزیل منشا کارهای خوب و اصولی باشند.

وی ادامه داد: ما در آنجا سه بازی برگزار خواهیم کرد و صرفنظر از هر نتیجه ای ملی پوشان باید بازی بسیار زیبا و تماشاگر پسندی را ارایه کنند ضمن اینکه به صعود تیم ملی فوتبال به مرحله بعدی امیدوار هستم.

وی همچنین در خصوص مدارس فوتبال گفت: با توسعه اصولی مدارس فوتبال چرخه معیوب بازیکن سازی رفع خواهد شد چرا که ما سال‌ها مدارس فوتبال در رده های سنی پایه داشتیم ولی باشگاه‌ها هیچ بهره برداری از آنها نمی کردند.

وی با اشاره به قانون جدید سازمان لیگ در فصل ۹۴-۹۳ گفت: باشگاه های لیگ برتر موظف هستند ۱۸ بازیکن بالای ۲۳ سال جذب کنند و بقیه بازیکنان را باید از رده های سنی جوانان، نوجوانان و زیر ۲۳ سال به خدمت گیرند.

تاج تصریح کرد: وقتی که در کشور مدارس فوتبال داشته باشیم به طور طبیعی می توان در رده های سنی نوجوانان، جوانان و حتی نونهالان بازیکنان خوبی را تربیت کرد.

وی همچنین با هشدار به برخی مدارس فوتبال که به صورت غیرقانونی فعالیت می کنند، گفت: متاسفانه برخی مدارس فوتبال هیچ شناسنامه و شخصیت حقوقی ندارند و این امر ممکن است به فوتبال آسیب برساند.

رییس سازمان لیگ ادامه داد: هر کسی که قصد دارد مدرسه فوتبال تاسیس کند، باید شناسنامه داشته باشد و مالیات بپردازد چرا که این یک کار خدماتی است و افراد نباید تنها به بخش سود دهی آن توجه کنند.

وی با تاکید بر اینکه همه مدارس فوتبال باید زیر مجموعه باشگاه‌ها قرار گیرند، گفت: با انجام این کار اگر تخلفی هم صورت گیرد باشگاه‌ها باید پاسخگو باشند.

وی همچنین گفت: در سال جاری برای باشگاه‌ها سقف بودجه اعلام کردیم ولی باشگاه‌ها برای تیم های پایه خود سقف بودجه ندارند و هر مقداری که می توانند برای رده های سنی پایه هزینه کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391