برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تمرین ضربات ایستگاهی و استراحت مطلق برای بیک‌زاده

چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۷:۳۰ — فارس

تمرینات تیم ملی فوتبال عصر امروز در اتریش پیگیری شد.

تیم تیم ملی ایران

تمرین عصر امروز تیم ملی فوتبال ایران در روزهای واپسین اردوی اتریش پیگیری شد.

ملی‌پوشان امروز با توجه به نزدیکی زمان دیدار با آنگولا تمرینات سبکی را برگزار کردند و بیشتر برای آنها در تمرین امروز، تمرینات بیومکانیکی در نظر گرفته شده بود.

همچنین زمان تمرینات امروز به خاطر تطابق زمانی با دیدار آنگولا تغییر کرده و حدود ۲ ساعت زودتر از روزهای دیگر آغاز شد.

در ادامه تمرین امروز ملی‌پوشان به بازی بین دروازه‌های کوچک مشغول شده و در نهایت با کاشت آدمک‌های تمرینی در زمین به زدن ضربات ایستگاهی و سانتر از جناحین مشغول شدند.

نکته قابل توجه اینکه هاشم بیک‌زاده به همراه ملی‌پوشان حتی به کنار زمین نیامده و ترجیح داد تا در اتاق خود به استراحت بپردازد.

البته اقدامات درمانی روی ناحیه مصدوم این بازیکن همچنان ادامه دارد و شنیده می‌شود، قرار است بیک‌زاده به زودی برای حل مشکلش عازم برزیل شود.

سیدجلال حسینی نیز دیگر بازیکن مصدوم تیم ملی مسحوب می‌شود با این حال مشکل این بازیکن جدی نیست و با آغاز تمرینات تیم ملی در برزیل، این بازیکن به تمرینات تاکتیکی اضافه خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391