برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

از حضور در ورزشگاه زیر نظر فیفا تا به خرید رفتن بازیکنان

سه‌شنبه، ۲۰ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۰۹:۴۸ — تسنیم

بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان تمرینات خود را در برزیل پیگیری کردند.

تیم تیم ملی ایران

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بازیکنان تیم ملی صبح روز دوشنبه به وقت برزیل زودتر از روزهای قبل و ساعت ۷:۴۵ از خواب بیدار شدند و پس از صرف صبحانه در ساعت ۸ به سمت استادیوم آداکس که فیفا برای تیم ملی در نظر گرفته بود حرکت کردند.

حضور رسانه‌ها و هواداران تیم‌ها در استادیوم و کمپ اختصاصی تیم‌ها برای ۱۵ دقیقه ابتدایی آزاد و باز است و پس از آن تیم‌ها پشت درهای بسته تمرین خواهند کرد. به همین دلیل فیفا برای هر یک از تیم‌ها یک روز را در نظر گرفته که در آن روز مشخص حضور در تمرین برای همه رسانه‌ها و هواداران تیم‌ها باز اعلام شده و رسانه‌ها می توانند به صورت کامل این تمرین را پوشش دهند و هواداران می توانند با حضور در استادیوم به تشویق تیم مورد علاقه خود و گرفتن عکس و امضا از بازیکنان تیم های مختلف ملی اقدام کنند.

برهمین اساس بازیکنان تیم ملی در استادیوم آداکس حاضر شدند و پس از گرم کردن به انجام تمرینات سبک و شاداب خود که مهمترین بخش آن تنیس فوتبال بود پرداختند. از نکات جالب توجه تمرین تنیس فوتبال حضور کی‌روش در تمرین و بازی با بازیکنان تیم ملی بود.

پس از پایان تمرین بازیکنان به سمت هواداران برزیلی که برای تشویق تیم ملی آمده بودند رفته و ضمن گرفتن عکس یادگاری با آنها، عکس های خود را در قالب برچسب های جام جهانی امضا کردند.

- سپری شدن مسیر این استادیوم تا هتل محل اقامت ملی پوشان حدود دو ساعت و سی دقیقه در ترافیک صبحگاهی سائوپائولو به طول انجامید. البته لازم به ذکر است مدت زمان فوق الذکر ضمن حضور اسکورت و عوامل امنیتی تیم ملی ایران و بازکردن مسیر بود.

- حدود ۵۰ نفر از هواداران برزیلی فوتبال ایران به همراه ۲۰ کودک برزیلی به استادیوم آمده بودند و ضمن تشویق بازیکنان تیم ملی در فضایی شاداب و بالا آوردن پرچم ایران در جام جهانی که برروی آن نوشته شده بود «به برزیل و گارالیوس خوش آمدید» و گفتن «شیر ایران» تیم ملی ایران را تشویق کردند.

- پس از اتمام تمرینات، علیرضا جهانبخش و مهرداد پولادی با تلویزیون فیفا گفت‌وگو کردند.

- جهانبخش علاوه بر مصاحبه با تلویزیون فیفا با خبرنگاران حاضر در محل تمرینات نیز گفت‌وگو کرد.

- پس از اتمام تمرینات بازیکنان تیم ملی به فروشگاه بزرگی در نزدیکی این استادیوم رفته و حدود ۴ ساعت به استراحت و خرید پرداختند.

- مسئولین امنیتی تیم ملی در تمام طول مدت حضور بازیکنان در این فروشگاه به همراه تیم بوده و با دقت تمام همه جوانب را زیر نظر داشتند و هیچ کدام از عوامل فنی تیم ملی و بازیکنان اجازه خروج از فروشگاه را نداشتند.

- بازیکنان تیم ملی پس از اتمام خرید راس ساعت ۱۶:۳۰ به سمت هتل بازگشتند و با توجه به اعتراض ایران نسبت به ترافیک صبحگاهی و زمان بسیار طولانی انتقال به استادیوم آداکس، با اسکورت ویژه تیم ملی را به هتل بازگرداندند و زمان بازگشت حدود یک ساعت به طول انجامید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391