برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دیدار احتمالی تراکتورسازی - سپاهان در ترکیه

شنبه، ۲۴ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۲:۵۷ — ایسنا

تراکتورسازان که تمرینات خود را یکم و دوم تیر ماه در تهران انجام خواهند داد، بعد از آن برای برگزاری اردو راهی ترکیه خواهند شد.

تیم تراکتورسازی تبریز

تیم تراکتورسازی تبریز که قرار بود تمرینات خود را از ۲۵ خرداد ماه شروع کند، به دلیل دیر انتخاب شدن سرمربی تیم، تمریناتش را با تاخیر برگزار خواهد کرد. بر همین اساس اردوی تراکتورسازان از یک یا دوم تیر ماه در تهران آغاز خواهد شد و بعد از پایان اردوی تهران دو یا سه روز استراحت خواهند داشت و ۱۲ تیر ماه به اردوی ترکیه خواهند رفت.

تراکتورسازی تا ۲۶ تیر تمرینات خود را در کمپی در ۸۰ کیلومتری آنکارا برگزار خواهد کرد و در این اردو دو بازی تدارکاتی خواهد داشت که یکی از آنها با تیم سپاهان و دیگری تیم خارجی خواهد بود.

بعد از اتمام اردوی ترکیه، تراکتورسازان به مدت سه روز استراحت می‌کنند و بعد از آن تمریناتشان را در تبریز ادامه خواهند داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391