برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پا به توپ شدن بیک‌زاده پیش از بازی با ترینیدادوتوباگو

یکشنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۰:۴۱ — تسنیم

مدافع هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان در آخرین تمرین این تیم پیش از بازی با ترینیدادوتوباگو پا به توپ شد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بازیکنان تیم ملی آخرین تمرین خود پیش از دیدار مقابل ترینیدادوتوباگو را در کمپ تمرینی کورینتیانس برگزار کردند.

اعضای تیم ملی مانند هر روز به کمپ اختصاصی خود رفتند و به دلیل جلوگیری از همزمانی تمرینات‌شان با تیم ملی ترینیدادوتوباگو تمرین خود را در نوبت صبح برگزار کردند تا این تیم هم بتواند یک نوبت در زمین اصلی کمپ تمرینات خود را پیگیری کند.

بازیکنان تیم ملی به محض ورود به کمپ، تمرینات خود را آغاز کردند و این تمرین به مدت دو ساعت به طول انجامید. مانند روز گذشته تعدادی از رسانه‌های برزیلی، از جمله سایت و تلویزیون GLOBO و تلویزیون فیفا در محل تمرین حضور داشته و مانند روزهای قبل توانستند ۱۵ دقیقه ابتدایی تمرینات را پوشش خبری بدهند.

رسانه‌ها پس از پوشش خبری تمرین به مرکز رسانه‌ای مجهز باشگاه رفتند و در پایان تمرینات نیز بیت‌آشور و کریم انصاری‌فرد با رسانه‌ها گفت‌وگو کردند. براساس قوانین فیفا هر روز دو بازیکن باید با تلویزیون فیفا مصاحبه داشته باشد که در دو روز گذشته حسین ماهینی، رحمان احمدی، علیرضا حقیقی و احمد آل‌نعمه با فدراسیون بین‌المللی فوتبال مصاحبه داشتند.

تمرین تیم ملی پیش از دیدار با ترینیدادوتوباگو ابتدا با گرم کردن بازیکنان با توپ و بدون توپ آغاز شد. مانند روزهای گذشته دروازه‌بان‌ها تمرینات اختصاصی خود را با دن‌گاسپار، مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی انجام دادند و پس از انجام این تمرینات ابتدایی به زمین اصلی آمده و تمرینات تاکتیکی خود را انجام دادند. بازیکنان در ادامه تمرین به دو گروه تقسیم شده و نکات تاکتیکی را در زمین کوچک و فوتبال فشرده تمرین کردند و در پایان نیز ضربات ایستگاهی تمرین شد.

هاشم بیک‌زاده نیز تمرینات اختصاصی خود را زیر نظر برونو، مربی تجزیه و تحلیل بدنی تیم ملی انجام داد.

تمرین ملی‌پوشان کشورمان تا ساعت ۱۳ (به وقت برزیل) ادامه یافت و پس از آن بازیکنان ناهار خود را صرف کردند. بازیکنان سپس استراحت کرده و از مرکز ورزشی و بدنسازی استفاده کردند و پس از ورود تیم ملی ترینیدادوتوباگو به کمپ، راهی هتل شدند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391