برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

توضیحات مدیر روابط عمومی باشگاه را‌ه‌آهن در خصوص فروش امتیاز باشگاه

سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۴۲ — فارس

مدیر روابط عمومی باشگاه راه‌آهن در خصوص فروش امتیاز این باشگاه و جزئیات آن توضیحاتی ارائه کرد.

عصر روز گذشته خبری روی خروجی خبرگزاری منتشر شد مبنی بر اینکه قیمت واگذاری راه آهن ۱۲ میلیارد تومان اعلام شد. در این خبر قیمت باشگاه ۴ میلیارد و بدهی باشگاه ۸ میلیارد اعلام شد اما مدیررسانه‌ای باشگاه راه‌آهن قیمت باشگاه را ۱۲ میلیارد اعلام کرد با این تفاوت که بدهی باشگاه ۹ تا ۱۰ میلیارد است و قرار است از همان پولی که خریدار برای خرید امتیاز باشگاه پرداخت می‌کند بدهی طلبکاران پرداخت شود.

امید گلمکانی ، گفت: پس از اینکه مالک باشگاه بازداشت شد مسئولان به دنبال واگذاری باشگاه بودند اما با توجه به اینکه موقعیت تیم فوتبال راه‌آهن هنوز برای بقا در لیگ برتر قطعی نشده بود، صحبت‌های جدی صورت نمی‌گرفت تا اینکه ماندن تیم در لیگ تصویب شد و بعد خریدارهای مختلف به باشگاه رجوع کردند.

وی ادامه داد: در این راستا مشکلی وجود داشت و آن این بود که مالک باشگاه برای فروش رضایت نمی‌‌داد تا اینکه در نهایت با مبلغ ۱۵ میلیارد تومان موافقت کرد. آن هم به این دلیل که در سال ۱۳۹۰ در فرابورس امتیاز باشگاه راه‌آهن ۱۲ میلیارد ارزش‌گذاری شد. در نهایت مسئولان باشگاه و هلدینگ سورینت با توجه به شرایط و مشکلات اقتصادی مبلغ را پایین‌تر آوردند و در نهایت با ۱۳-۱۲ میلیارد موافقت شد. خریدارانی که برای خرید امتیاز این باشگاه اقدام کردند در این حدود بودند.

مدیر روابط عمومی باشگاه راه‌آهن در مورد بدهی‌های این باشگاه تصریح کرد:‌ بدهی راه‌آهن حدود ۹ تا ۱۰ میلیارد است که این بدهی تنها مربوط به لیگ سیزدهم است. بدهی‌هایی که مربوط به گذشته می‌شد طی فراخوانی به طلبکاران پرداخت شد و حدود ۱۰ میلیارد از بدهی‌ها کاهش یافت و از طلبکاران هم رضایتنامه گرفته شد.

گلمکانی یادآور شد:‌ بدهی باشگاه از طریق همان ۱۳-۱۲ میلیارد فروش امتیاز پرداخت خواهد شد و دیگر خریدار پول جداگانه‌ای پرداخت نمی‌کند. هم‌اکنون دو خریدار جدی وجود دارد که مذاکراتی را انجام می‌دهند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391