برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

وعده های فوتبالی بدون پشتوانه آقای رییس

دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۰۹:۳۸ — ایرنا

علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال کشور اواخر فروردین امسال حین حضور در مجمع انتخابات هیات فوتبال کردستان در سنندج، به یکی از مربیان کردستانی قول داد وی را به المان اعزام کند، اما این قول محقق نشد.

کفاشیان در این سفر به عابد احمدی که توسط هیات فوتبال کردستان و در راستای طرح فدراسیون انتخاب شده بود تا جهت شرکت در یک دوره آموزشی به آلمان برود قول داد نیمی از هزینه های این سفر را متقبل شود، کفاشیان این قول را برای این مربی کردستانی مکتوب کرده بود.

عابد احمدی آن روز خوشحال شده بود که بالاخره به این سفر مهم آموزشی می‌رود اما این روزها که برای رتق و فتق امور این سفر به فدراسیون رفته بود شگفت زده شد.

به گفته عابد احمدی، مسوولین امر وقعی به دست نوشته و امضای کفاشیان ننهادند و آب پاکی را بر دستان این مربی کردستانی ریختند که خبری از یک ریال کمک برای این سفر نیست.

احمدی پس از شوکه شدن از این امر به نزد خود کفاشیان رفت و آنجا بود که رییس فدراسیون هم ناامیدی وی را کامل کرد و خبر از این داد که نمی تواند به قول خود عمل کند.

گویا کمبود اعتبارات مالی دلیل بدقولی رییس فدراسیون شده است و کفاشیان با دلداری احمدی به وی گفته است که می تواند در سفر ارتقا سطح وی در حوزه آسیا به وی کمک کند.

این مربی کردستانی نصف هزینه سفر به آلمان را هشت میلیون تومان می داند که به گفته خودش تامین آن از عهده وی خارج است.

طرح اعزام مربیان مطرح فوتبال کشور از استان های مختلف، طرحی بود که فدراسیون فوتبال خود ارائه دهنده آن بود و از هیات های فوتبال خواسته بود تا یکی از مربیان استان را برای اعزام به آلمان معرفی کند که از کردستان عابد احمدی معرفی شده بود.

کفاشیان در سفر به کردستان همچنین وعده داده بود در صورتی که استان های کم برخوردار کشور طرح و برنامه خود برای پیشرفت فوتبال را به فدراسیون ارائه کنند به آنها بودجه ویژه ای اختصاص داده شود.

با این اوصاف و در شرایطی که فدراسیون اعلام می‌کند اعتباری برای اجرای طرح اعزام مربیان به آلمان ندارد، این وعده کمک کفاشیان به استان‌ها نیز در هاله ای از ابهام فرو می رود

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391