برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

واکنش آیت‌اللهی به درخواست کی‌روش قبل از بازی با نیجریه

شنبه، ۲۴ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۰۳ — مهر

نایب رئیس نخست فدراسیون فوتبال ایران با بیان اینکه کارلوس کی‌روش درخواستی برای تمدید قراردادش قبل از بازی با نیجریه نداشته، گفت: بازیکنان تیم ملی برای بازی با نیجریه و شروع کارشان در جام جهانی برزیل لحظه شماری می‌کنند.

هادی آیت‌اللهی ، درباره آخرین شرایط تیم ملی فوتبال ایران برای بازی مقابل نیجریه در جام جهانی برزیل، با بیان مطلب فوق اظهار کرد: بازیکنان تیم ملی در آمادگی کامل هستند. آنها تمریناتشان را مرتب انجام داده و برای بازی با نیجریه لحظه شماری می‌کنند.

وی در ادامه افزود: امیدواریم بازیکنان تیم ملی که متحمل زحمات زیادی شده‌ و خودشان را به آمادگی رسانده‌اند، بازی قابل قبولی برابر نیجریه به نمایش بگذارند. من به شخصه امید زیادی به نتایج قابل قبول تیم ملی در برزیل دارم.

نایب رئیس نخست فدراسیون فوتبال همچنین درباره عدم سفر خود به برزیل عنوان کرد: اگر در کنار تیم ملی نیستیم ولی دل‌مان کنار آنهاست و دعای خیر ما مثل همه مردم پشت سر تیم ملی است. همه ما منتظریم تا تیم ملی با برگزاری بازی‌های آبرومندانه بتواند دل مردم را شاد کند.

وی در واکنش به خبر درخواست کارلوس کی‌روش از فدراسیون فوتبال برای تمدید قراردادش قبل از بازی با نیجریه، تاکید کرد: گمان نمی‌کنم کی‌روش چنین درخواستی داشته باشد. خروجی کی‌روش در جام جهانی همین مسابقاتی است که در پیش رو دارد. او یک مربی حرفه‌ای است و از این درخواست‌ها ندارد.

آیت‌اللهی در پاسخ به این سئوال که شاید کی‌روش درخواستش را با علی کفاشیان در میان گذاشته است؟، خاطرنشان کرد: من از این موضوع بی اطلاعم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا در اردوی برزیل هم برای تمدید قرارداد کی‌روش با وی مذاکراتی صورت خواهد گرفت، عنوان کرد: بحث تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش مصوبه هیات رئیسه بوده ولی ادامه همکاری با وی منوط به این است که منابع مالی این مساله را تامین کنیم یا به ما اعلام شود که منابع آن تامین شده است چرا که فدارسیون به تنهایی قادر به تامین مبلغ درخواستی وی نیست.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال در ادامه صحبت از تمدید قرارداد کی‌روش را "استرس‌زا" دانست و افزود: فکر می‌کنم که اگر وارد این بحث شویم، هم تمرکز کی‌روش به هم می‌ریزد و هم ورود این اخبار به اردوی تیم ملی استرس ایجاد می‌کند. برای همین بهتر است که آرامش تیم ملی و سرمربی آن را حفظ کنیم.

وی همچنین درباره صحبت‌هایی که درباره احتمال تغییر رئیس فدراسیون فوتبال در مجمع آینده فدراسیون انجام می‌شود، تصریح کرد: این حرف‌ها در آستانه بازی‌های تیم ملی غیر منطقی است. یک ماه تا برگزاری مجمع فدراسیون باقی مانده و فدراسیون فوتبال هم کارش را با قدرت ادامه خواهد داد.

آیت‌اللهی همچنین گفت: فدراسیون فوتبال صرفنظر از هر نتیجه‌ای که تیم ملی در جام جهانی بگیرد، با همین کادر به کارش ادامه می‌دهد. مجمع آینده فدراسیون مجمع عادی و سالیانه است و قرار نیست هیچ انتخاباتی در آن صورت بگیرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391