برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

از طریق کمیته پزشکی نام مرا از لیست کنار گذاشتند

یکشنبه، ۲۵ بهمن ۱۳۹۴، ساعت ۱۵:۵۰ — فارس

مدافع مصدوم تیم راه آهن گفت: نمی دانم برای خروج نام من از لیست نیاز به امضای خودم بوده یا خیر.

محسن ایران نژاد در خصوص ادعای تیم سیاه جامگان مبنی بر این که فسخ قرارداد این بازیکن یک طرفه بوده و این بازیکن نقشی در فسخ قراردادش نداشته اظهار داشت: من نسبت به مقررات سازمان لیگ اطلاعی ندارم و نمی دانم برای خروج نام من از لیست نیاز به امضای خودم بوده یا خیر. مدیران راه آهن با ارسال مدارک پزشکی من به سازمان لیگ و کمیته پزشکی اقدام به خروج نام من از لیست کرده‌اند و همان‌گونه که خود رمضانی سرپرست تیم اعلام نموده نیاز به توافق من نبوده و از طریق کمیته پزشکی اسم من از لیست کنار گذاشته‌اند.

وی درمورد اینکه سعید رمضانی گفته که خبرچین‌ها اطلاعات تیم را به حریف داده اند گفت: این خبر پنهانی نبوده و همه آن را می دانستند و وقتی همه از این موضوع خبر داشته اند چه نیازی به خبرچین بوده؟

ایران‌نژاد در پایان در خصوص اینکه سرنوشت این پرونده چه می شود تصریح کرد: من نمی‌دانم روال قانونی کار چیست. تنها در مورد وضعیت خودم حرف می‌زنم ولی طبیعی است که دوست دارم هر اتفاقی رخ می دهد راه آهن در لیگ برتر بماند زیرا من برای این تیم سلامتم را به خطر انداختم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391