برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آرای انضباطی دیدارهای جام حذفی فوتبال

سه‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۵، ساعت ۱۹:۳۹ — تسنیم

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به دلیل توهین هواداران استقلال به حامد لک دروازه‌بان صبا، این باشگاه را جریمه کرد.

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، آرای صادر شده از سوی کمیته انضباطی در خصوص دیدارهای جام حذفی به شرح زیر است:

*دیدار دو تیم نفت تهران و فومن گیلان روز ۲۸ آبان‌ماه ۹۵ برگزار شد و تیم میهمان (فومن گیلان) به دلیل فحاشی تماشاگرانش به داور بازی براساس بند ۳ ماده ۷۹ آیین‌نامه انضباطی به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است.

*دیدار تیم‌های نفت مسجد سلیمان و سایپا روز ۲۸ آبان‌ماه ۹۵ برگزار شد که تماشاگران منسوب به تیم میزبان (نفت مسجد سلیمان) اقدام به پرتاب ترقه در دقیقه ۴۲ بازی کردند. تیم میزبان براساس بند یک ماده ۷۹ آیین‌نامه انضباطی به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*در جریان دیدار استقلال و صبا که ۲۸ آبان ۹۵ برگزار شد، تیم استقلال به دلیل فحاشی تماشاگرانش به بازیکنان حریف طبق بند ۳ ماده ۷۹ آیین‌نامه انضباطی به پرداخت ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*در دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و برق نوین شیراز که روز ۲۰ آبان‌ماه ۹۵ برگزار شد، محمدرضا حسینی، سرپرست تیم برق نوین شیراز به داوران مسابقه اهانت کرده بود که کمیته انضباطی براساس بند ۴ ماده ۶۶ آیین‌نامه، وی را به دو جلسه محرومیت و پرداخت جریمه نقدی ۲۰ میلیون ریال محکوم کرده است.

*دیدار تیم‌های آلومینیوم اراک و سپاهان اصفهان ۲۸ آبان‌ماه ۹۵ برگزار شد که در جریان این دیدار امین بیرامی، مدیررسانه‌ای و سیدکاظم میرجوادی به عنوان تدارکات تیم آلومینیوم اراک به دلیل فحاشی به بازیکن حریف هر یک براساس ماده ۶۶ آیین‌نامه انضباطی دو جلسه از همراهی تیم خود محروم بوده و به پرداخت ۳۰میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده‌اند. همچنین تیم آلومینیوم اراک به دلیل فحاشی تماشاگرانش طبق بند ۳ ماده ۷۹ آیین‌نامه انضباطی به پرداخت ۳۰میلیون ریال جریمه نقدی و همچنین به دلیل ورود برخی از تماشاگرانش به داخل زمین مسابقه و حمله به داور و تحریک تماشاگران دیگر توسط مسئول بلندگوی استادیوم براساس ماده ۷۹ آیین‌نامه انضباطی به پرداخت ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

آرای صادره قطعی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391