برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مرفاوی: مگر نفت سال‌های گذشته خیلی هجومی بازی می‌کرد؟!

چهارشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۵، ساعت ۱۹:۱۷ — فارس

سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت:فردا با استقلال بازی داریم که در جام حذفی به این تیم در پنالتی باختیم و شرایط بازی فردا با آن مسابقه متفاوت است و هر دو تیم از هم شناخت دارند.

صمد مرفاوی

صمد مرفاوی در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال گفت: شهادت هموطنانمان در حله را به مردم ایران بخصوص مردم خوزستان تسلیت می‌گویم همچنین حادثه قطار که تعدادی از هموطنانمان جان شان را از دست دادند به مردم تبریز تسلیت می‌گویم. فردا هم با استقلال بازی داریم که در جام حذفی به این تیم در پنالتی باختیم و شرایط بازی فردا با آن مسابقه متفاوت است و هر دو تیم از هم شناخت دارند. آن بازی باید برنده داشت. از نظر فنی و روحی برای بازی فردا آماده‌ایم و امیدوارم بتوانیم بازی خوبی را ارایه بدهیم.

وی افزود: اول به دنبال سه امتیاز هستیم و تلاش می‌کنیم برنامه‌های تاکتیکی خودمان را اجرا کنیم. استقلال روز به روز بهتر می شود و بازیکنان جوان، تاثیرگذار و با تجربه ای دارد که هر لحظه می‌توانند شرایط تیم شان را عوض کنند. بازی فردا برای هر دو تیم تاکتیکی است. فکر می‌کنم هر تیمی که اشتباه کمتری داشته باشد موفق شود .امیدوارم فردا اشتباهات کمتری داشته باشیم و بازی تاکتیکی خوبی ان